تسلیت درگذشت بانوی گرانقدر سرکار خانم دکتر سیده زهرا شجاعی

باسمه تعالی
شنیدن خبر درگذشت بانوی گرانقدر سرکار خانم دکتر سیده زهرا شجاعی موجب تأثر و تأسف اینجانب شد. خداوند با رحمت خویش، ایشان را پذیرا باشد.

ایشان از همکاران گرانقدر ما در دوران خدمت در آموزش و پرورش بود. حجب و وقار ایشان نشانگر اصالت خانوادگی و تقید به آموزه‌های شریعت و باور به ارزش‌های متعالی ملی بود. همسفری با ایشان و همسر اندیشمندشان جناب حجت‌الاسلام آقای علی توانا در سفر حج فرصتی برای آشنایی بیشتر خانواده ها بود.
شاید در فضای سیاست مثل هم تحلیل نمی‌کردیم اما ایشان نیز از بن دندان انقلاب و جمهوری اسلامی را به عنوان میراث مبارک امام و شهیدان گرامی می‌داشت. روحشان شاد
من این مصیبت را حضور خانواده سوگوار ایشان به ویژه جناب حجت‌الاسلام آقای توانا و برادر بزرگوارشان جناب سید شجاعی از نمازگزاران ارجمند مسجد نور تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه رحمت و غفران و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت می‌نمایم.
و انّه غفورٌ رحیمٌ
رییس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت محی‌الدین محمدیان
۱۵رمضان ۱۴۴۵

نظرات

مرحومه خانم شجاعی مگر ایشان آموزش و پرورشی بود؟

بله، مرحومه سرکار دکتر شجاعی ،ایشان مشاوروزیز در امور بانوان در آموزش و پرورش بودند و سابقه تدریس نیز داشتند .

سلام
حاج آقا از پیام شما تعجب کردم ایشان اصلاح طلب و مشارکتی بودند!

سلام علیکم
سرکار خانم دکتر شجاعی ،یکی از همکاران خوب ما در آموزش و پرورش بود،در شورای معاونان وزارتخانه از نظرات صائب ایشان بهره مند می‌شدیم. من علاوه بر آشنایی با همسر ایشان و رابطه دوستی با جناب ایشان ،با اخوی ایشان نیز در مسجد نور سابقه آشنایی دارم . از خانواده‌ای روحانی و متدین بودند. بله من هم در امور سیاسی با ایشان تفاوت نظر و ای بسا اختلاف دیدگاه داشتیم اما این سبب این نمی‌شود که رابطه‌ی ایمانی و قطع و روابط انسانی با دوستان مصیبت دیده قطع شود.بیاییم اندکی با شناخت و شرح صدر با هم رفتار کنیم و اختلاف نظر ها را اختلاف حق و باطل نکنیم. موفق باشید و تعجب نکنید.

با سلام و عرض تسلیت،مراسم ختم خانم شجاعی کجا برگزار می‌شود؟

Pages

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.