مصاحبه ها

بعثت انبیای الهی برای آموختن سبک زندگی به بشر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام والمسلمین محی الدین محمدیان در گفتگو با خبرنگار مدیریت روابط عمومی، با اشاره به اینکه خداوند، پیامبران را برای سعادت دنیوی و اخروی بشر مبعوث کرده است، گفت: در این جلسه در خصوص ماموریت هایی که خدواند به پیامبران محول کرده است، سخن خواهم گفت.

نماز یکی از محورهای اساسی تربیت دینی نسل آینده

حجت الاسلام محمدیان مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در گفت و گو با شبستان گفت: معمولا برگزاری اجلاس های سراسری نماز مروری بر فعالیت ها، تبیین شرایط موجود و پیش بینی برنامه های آینده است ضمن اینکه این اجلاس های سالیانه ی نماز فرصت در معرض دید و توجه همگانی قرار دادن نماز است.

مشاور ستاد اقامه نماز در گفت و گو با شبستان؛ احیاء دین و نماز از اهداف قیام سید الشهدا(ع)بود/ تجربه‌های شیرین‌مان را به نماز گره بزنیم

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه یکی از اهداف قیام سید الشهدا(ع) احیاء دین و نماز است گفت: ضمن اینکه اعمال دینی را باید برای کودکان سبک و آسان مطرح کنیم، بایستی سعی کنیم لحظه های شیرین را به نمازمان پیوند بزنیم.

مسجد محل عبادت و اجتماع

همزمان با روز جهانی مسجد، گفتگوی مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو، با عنوان "مسجد محل عبادت و اجتماع" منتشر شد.

ضرورت برگزاری اجلاس های سالیانه نماز/ اقدامات لازم جهت برگزاری اجلاس نماز

حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ستاد اقامه نماز به تشریح راهکارهای برگزاری باشکوه تر اجلاس نماز پرداخت.

در محتوای تولیدات فرهنگی و رسانه های موجود باید بازنگری صورت بگیرد

حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در گفتگو با مدیریت روابط عمومی نکاتی را پیرامون ارزیابی آثار تولیدی نماز و تغییرات در باب محتوا را عنوان کرد.

بی توجهی به ویژگی‌های روحی و روانی کودکان و نوجوانان، زمینه عصیان برعلیه شنیده نشدن و دیده نشدن را فراهم می‌آورد

گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان، مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در خصوص ارتباط و گفتگوی بین نسلی منتشر شد.

گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محمدیان/ قسمت اول+ ویدیو

گفت و گوی تصویری با حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو منتشر شد.

جهت حضور جوانان در جامعه باید سامانه هایی طراحی شود/ نیاز،علاقه، سلیقه، استعداد و توانایی مخاطب باید مورد توجه باشد

حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان بیان کرد: جهت حضور جوانان در جامعه باید سامانه هایی طراحی شود و نیاز،علاقه، سلیقه، استعداد و توانایی مخاطب باید مورد توجه قرار گیرد.

عمده مشکلات آموزش و پرورش در مدیریت و سازمان است

اشاره: یکی از مهم‌ترین ابزارهای آموزشی که در اختیار معلمین در دوره دبستان است، کتاب‌های درسی و آموزشی است که معلمین و دانش‌آموزان را برای رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده آموزشی و تربیتی رهنمون می‌کند.

Pages