تسلیت شهادت رییس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی حضور سرکار خانم دکتر علم‌الهدی

بسم الله الرحمن الرحیم
خواهر گرانقدر سرکار خانم دکتر علم‌الهدی
سلام علیکم بما صبرتم
به شهادت رسیدن بزرگ مردی همچون آیت الله رئیسی که نمادی از اخلاص و جهاد و نمونه‌ای از تواضع و فروتنی و مهربانی و انس با دوستان و مثالی از درک و درایت بود، از کرم و لطف الهی بعید نبود. خداوند او را پسندید و برگزید و صد البته بِه گزید.
اما جای خالی ایشان برای ملت ایران که مدیری ارزشمند و ارزش‌مدار، رئیس جمهوری خدمتگزار از دست داده است بسیار ناگوار است. همانگونه که برای دوستان و ارادتمندان آن بزرگ‌ نیز دردناک و باور ناکردنی است.
یادآوری ملاقات ها و گفتگوها ، لطف و التفات برادرانه ایشان که حاکی از کرامت و سجایای اخلاقی و همیشه موجب ابتهاج و مسرت بود، امروز مایه‌ی حسرت و اندوه و درد است.
اینجانب با درک غم و اندوه بازماندگان ، با تمام تأسف و تأثر ضمن عرض تسلیت ، برای سرکار عالی ، فرزندان و تمام بستگان صبر و اجر و تسلای خاطر مسألت می‌نمایم. ان‌شاءالله روضه‌ی رضوان الهی و همنشینی با اولیاء خدا در اعلی علییّن رزق و روزی ایشان باشد.
و صد البته که یاد ایشان به عزت و سربلندی در امتداد تاریخ خواهد ماند. برای شما سلامت و سربلندی در دوام خدمت به نظام اسلامی آرزومندم.
محی‌الدین محمدیان
سوم خرداد۱۴۰۳

نظرات

خانم دکتر تسلیت ما را بپذیرید،تنها شما سوگوار و غم زده نیستید همه ملت ایران شریک غم شما هستند.

من تسلیت عرض می‌کنم حضور مقام معظم رهبری و خانواده محترم ایشان و تمام ملت ایران. شهادت ایشان،شهادت بهشتی دوم بود . روحش شاد.

خانم دکتر تسلیت عرض می‌کنم ان‌شاءالله سلامت باشید و محزون نشوید که خداوند جانشین شهید است.

Pages

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.