پیام تسلیت معاون وزیر به مناسبت درگذشت استاد فرهیخته دکتر امان الله صفوی(ره)

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین محمدیان به مناسبت درگذشت استاد فرهیخته جناب آقای دکتر امان الله صفوی از همکاران پیشکسوت سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی پیام تسلیتی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت استاد فرهیخته و گرانقدر جناب آقای دکتر امان الله صفوی از همکاران پیشکسوت سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و صاحب‌نظر در تعلیم و تربیت موجب تأثر و تأسف قلبی اینجانب شد.

با آن که از آن استاد گرانقدر آثار علمی، آموزشی و پژوهشی گران‌سنگی در حوزه تکنولوژی و مهارت‌ها و روش تدریس اعم از کتاب و دست‌نوشته و شاگردان تربیت شده مانده است، ولی فقدان ایشان ضایعه‌ای جبران ‌ناپذیر است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه علمی و فرهنگی کشور به‌ ویژه نهاد آموزش و پرورش و خانواده آن فقید، از درگاه خداوند رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم و صبر و اجر سوگ نشستگان در غم فقدان این استاد مخصوصاً برای بازماندگان مسئلت می‌نمایم.

تاریخ خبر: 
سه شنبه, 19 بهمن, 1395

نظرات

سلام و احترام دارم حضور حاج آقا دکتر محمدیان
و از ایشان به خاطر ایراد سخنرانی در مراسم ختم مرحوم آقای امان الله صفوی تشکر می کنم، همه ی حاضران از این لطف و قدرشناسی و همدردی ایشان نسبت به یک همکار پیش کسوت ابراز قدردانی کردند مخصوصا موجب تسلای خاطر خانواده ی آن مرحوم شدند. با تشکر و سپاس

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.