تسلیت درگذشت دکتر جواد اژه‌ای

بسم الله الرحمن‌الرحیم
گویا سرنوشت نسل ما را چنین رقم خورده است که در نوجوانی و جوانی خود شاهد شهادت دوستان و برادران خوب خود باشیم و در آغاز دوره‌ی کهنسالی نیز مهاجرت بی‌بازگشت دوستان و عزیزانی از قبیله‌ی فرهیختگان و عالمان را به چشم ببینیم.

درگذشت دانشمند گرانقدر و عالم متعهد جناب حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه‌ای طاب ثراه بسیار تأسف انگیز و مصداق ثلمه‌ای جبران ناپذیر است.
آن فقید سعید در عرصه‌ی تعلیم و تربیت و پرورش استعدادهای درخشان و ایجاد ارتباط با نخبگان اعم از دانش‌آموزان و دانشجویان چهره‌ای فعال و موفق بود .
اینجانب در طول سالیان دراز همکاری با ایشان در آموزش و پرورش و مؤسسه‌ی کافل و انتشار برخی نشریات او را بسیار سختکوش و نستوه در مسیر هدف‌های انقلاب اسلامی یافتم.
نتایج خدمات او پایدار و نام و یاد او ماندگار در حافظه‌ی نظام آموزشی و فرهنگی خواهد بود.
درگذشت این این دانشی مرد خدمتگزار را به جامعه‌ی علمی، دینی و فرهنگی به ویژه خاندان و خانمان ایشان و شاگردان و همکاران ایشان تسلیت عرض می‌کنم. از درگاه خداوند متعال برای آن مدیر روحانی و آن استاد اخلاق‌مدار، رحمت و غفران و برای بازماندگان شکیبایی و پاداش الهی آرزومندم.
انه هو الغفور الرحیم
۲۴آبان/۱۳۹۹
محی‌الدین محمدیان

نظرات

سلام خدمت استاد ارجمند جناب آقای دکتر محمدیان
چند سالی هست که خبر ترجمه تفسیر قیم البیان شیخ طوسی اعلی الله مقامه توسط حضرتعالی و همکاران رسانه ای گردیده اما متأسفانه تاکنون خبر از چاپ نشده جسارتاً این چشم انتظاری چقدر دیگر دیده های ما را خواهد سوزانید؟

سلام علیکم
در انتشار ترجمه سه مشکل در سراه است؛
۱/ باقی ماندن ویرایش علمی ۴جلد ۷-۸-۹-۱۰
۲/ گرانی کاغذ
۳/ناشری که از عهده کار بر آید.

چرا دکتر احمدی نژاد با دکتر اژه ای کنار نیامد؟!

سلام
با تسلیت درگذشت مرحوم اقای دکتر اژه ای ، به نظر شما تأسیس سازمان استعدادهای درخشان با عدالت آموزشی منافات ندارد و موجب طبقاتی شدن تعلیم و تربیت نشده است؟!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.