محکومیت تجاوز موشکی امریکا و انگلیس و فرانسه بر علیه سوریه

بسم الله الرحمن الرحیم
هجوم فضاحت بار امریکا و دولتهای اروپایی در منطقه تکمیل پروژه ی جنایتِ محور عبری عربی صهیونیستها و سعودی هاست.
امریکا با زیر پا نهادن تمام قواعد و اصول بین المللی با شرکای جنایی خویش، منشور سازمان ملل را نادیده گرفتند و نمایش مضحک مقابله با سلاحهای شیمیایی را با حمله ی شبانه به مراکز تحقیقات پزشکی سوریه روی پرده بردند.

شرارت امروز این دولت ها نمونه ای از جهالت و رذالت نظام سلطه است که با بیشرمی تمام با واژگونه سازی حقایق و تحمیل اراده ی خود به عنوان واقعیت به بدترین جنایت ها دست می زنند و انتظار دارند جهانیان بدون پرسش از آنان تمکین نمایند.
اما امروز برای مردم دنیا به ویژه منطقه ی غرب آسیا معلوم شده است که امریکا و هم پیمانان اروپایی و دست نشاندگان منطقه ای آن، دشمن استقلال و منافع ملی آنان هستند و مأموریت آنان تضعیف جهان اسلام و تضمین امنیت برای رژیم صهیونیستی است.
اگر امریکا و اروپایی ها به واقع نگران حقوق بشر و تروریسم بودند باید پیش از این کشتار مردم یمن را محکوم می کردند، جنایتهای رژیم صهیونیستی در مقابله با حرکت و راهپیمایی مسالمت آمیز بازگشت را تقبیح می کردند و قبل از همه با خشونت و رفتار سبعانه ی تروریستهای تکفیری مقابله می کردند. اما نه تنها از امریکا و انگلیس و فرانسه چنین رفتاری مشاهده نمی شود بلکه در مقابله با مصالح ملتها، به حمایت از جنایتکاران منطقه ای مانند رژیم صهیونیستی، دولت سعودی، هیأت حاکمه ی بحرین می پردازند.
یقیناً بیداری اسلامی و جبهه ی مقاومت مانع تحقق اراده ی نظام سلطه خواهد بود و با رهاسازی ظرفیت های مردم منطقه، شعله ی قهر مردم بر خرمن عمر نظام های وابسته اصابت خواهد کرد و شیشه ی عمر نظام صهیونیستی پیش از همه ترک برخواهد داشت.
ماجرای همین دو روز اخیر نشان داد موشک بازی غربی ها نه تنها موجب وحشت و یا تردید در مبارزه با تروریزم تکفیری و یا غربی ها نشده است بلکه عزم مقابله با توطئه های استکباری در میان ملتهای منطقه راسخ تر کرده است و فریاد اعتراض در جهان اسلام و حتی اروپا و امریکا را رساتر ساخته است.
ما ضمن محکوم کردن مداخلات بی شرمانه و شرارتهای ضدّ بشری امریکا و هم پیمانان اروپایی، اقدام آنها را جنایات ضد بشری و زمینه ساز بروز منازعات منطقه ای و فرا منطقه ای طولانی مدت می دانیم. لذا از مجامع بین المللی به ویژه سازمان ملل و شورای امنیت انتظار می رود در صیانت از منشور ملل و حقوق زنان و کودکان و شهروندان غیرنظامی اقدام مؤثر انجام دهند و از برخی دولتهای منطقه نیز انتظار می رود در موضع گیری های خود در کنار ملتهای مسلمان باشند و در زمین امریکا و تروریسم بازی نکنند.

نظرات

باید جوابشون را بدیم بخصوص جواب حمله به فرودگاه تی 4

چرا شما طرفدار جنگید؟! اونا هم جواب ما را می دهند یک جنگ بزرگ شروع میشه

ببخشید جنگ شروع شده است اگر مقابله نکنیم دامنه ی جنگ به طرف ما کشیده می شود

ما آرامشمان را مدیون شهدا و مدافعان حرم هستیم . مدافعان حرم ایران ، حشدالشعبی عراق ، فاطمیون افغانستان ، زینبیون و....
خداوند رزمندگان اسلام را پیروز بگرداند و شهدا را با امام حسین (ع) محشور فرماید.

عربستان غده بدخیم در پیکر جهان اسلام است و اقدامات بیشرمانه دولت سعودی علاوه بر تشدید نفاق و تفرقه موجب تقویت نظام صهیونیستی در مقابله با مردم محروم و ستم کشیده ی فلسطین است.

Pages

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.