ضدّ مذهب، ضدّ ملّت

بسم الله الرحمن الرحیم
تحلیل وقایع هفته ی گذشته، شاید نیازمند فرصت بیشتری باشد تا ابعاد آن از حیث ریشه های داخلی و عوامل بیرونی مورد مداقه قرار گیرد. اما با کنار هم گذاشتن برخی اتفاقات و رفتارهای اغتشاش گران می توان اذعان کرد که این تحرکات ماهیّتی ضد ملّی و مذهبی داشته است. این نشانه ها را می توان در چند اقدام زشت و شنیع مشاهده کرد، البته برخی از آنها را می توان پیش آگهی اغتشاشات اخیر دانست. آتش زدن حسینیه ی تاریخی درکه ی تهران، حسینیه ی بیت العباس کرمانشاه و برخی از مساجد و امام زاده هادر شهرستانها
علامتی از ضد مذهب بودن عوامل این جنایات است همچنانکه سوزاندن تصویر قهرمان ملی سردار سلیمانی و عکس شهید مدافع حرم شهید حججی و به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی حکایت از ضد ایرانی بودن کارگردانان این اغتشاشات می کند.
اما آنچه در پی این اقدامات زشت در برخی از استانها و شهرستانها از سوی گروه اغتشاشگران اتفاق افتاد تخریب و انهدام اموال عمومی و حمله و کشتن شهروندان بی گناه بوده است. رسانه های تبلیغی خارجی و همراهی برخی از دولتهای غربی به ویژه دولتمردان امریکایی بسیار تلاش کردند تا افکار عمومی مردم ایران را تصرف کنند و مردم مخصوصا جوانان و اقشار آسیب پذیر را در خدمت جریان اغتشاش بگیرند و یا حداقل از پشتیبانی آنان از نظام جمهوری اسلامی بکاهند.
اما بصیرت ملی در این نوبت نیز نقشه ها را نقش بر آب و فتنه را در نطفه خفه کرد. اعتراض ملی در شهر های آسیب دیده به رفتارهای ساختار شکنانه و محکوم کردن جنایت ها از طرف مردم از یک سو و رصد مقتدرانه نهادهای امنیتی و انتظامی همراه با خویشتنداری و رفتار هوشمندانه ی حاکمیت در تفکیک انتقاد و اعتراض از اغتشاش و تایید کاستی ها و کمبودها و تاکید بر جبران آنها توانست زودتر از آنچه انتظار می رفت صف ها را از هم جدا و پشت پرده ی صحنه را آشکار سازد.
البته شناسایی ابعاد فتنه ی جدید و عوامل مؤثر بر آن، فرصتی دیگر می خواهد تا از نقش و کار کرد عناصر مختلف آن ارزیابی کامل تری صورت پذیرد.

نظرات

تداوم بصیرت ، شکوه ملت ،توطئه ها را خنثی ، دشمنان را ناامید و مزدوران را رسوا خواهد کرد.

ملت بزرگ ایران
خانواده شهدا
جانبازان ایثارگران آزادگان
دشمن کور خوانده است به قطره قطره خون شهیدان قسم امید ضد انقلاب را به یأس مبدل می کنیم

مسؤولان بعد از آرامش و دفع آشوب می خواهند چه کنند؟ آیا جبران مافات خواهند کرد ؟ آیا به رفع اختلافات و اقدامات جهادی خواهند پرداخت؟! یا اینکه دوباره بر طبل تفرقه و لجاجت خواهند کوبید!!!!

کسی که به تحریک ترامپ پرچم خود را لگد کند آدم بی غیرتی است وکسی که در کشور خود می کشد و مردمش اورا هو می کنند او ترامپ بی شرم است.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.