آنچه را که شروع کرده بودیم، با قدرت و قوت ادامه می دهیم

حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت : پس از استقرار آقای فانی همچنان اجرایی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند برنامه درسی ملی را پیگیری می کنیم.

وی افزود: خوشحالیم از انتخاب آقای فانی به دلیل اینکه آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت را به خوبی می شناسند، آنچه را که شروع کرده بودیم، با قدرت و قوت ادامه می دهیم .

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: انتخاب وزیری مثل آقای فانی به کارها قدرت، شتاب و اتقان بیشتری می دهد.

وی تصریح کرد: امسال به امید خدا کتاب های جدید التالیف پایه هشتم وچهارم را برای سال آینده در دستور کار داریم برای هرکدام تولید محتوا، بسته های آموزشی ، راهنمای معلم تولید می کنیم .

حجت الاسلام محمدیان خاطر نشان کرد:امیدواریم بخش های دیگر آموزش و پرورش آمادگی پیدا کنند و معلمان را خوب آموزش دهند و سال تحصیلی 94-93 را بهتر از سال تحصیلی جاری آغاز نماییم و امسال نیز تا کنون برای پایه هفتم و سوم مشکل خاصی نداشته ایم .

تاریخ خبر: 
يكشنبه, 19 آبان, 1392

نظرات

استاد محمدیان من معتقدم به شما اجازه نخواهند داد سند تحول و برنامه درسی ملی را اجرای کامل کنید چون جریان لیبرالیسم فرهنگی تحمل تحقق أهداف تربیتی سند برنامه درسی ملی را ندارند و حضور شما را به عنوان کسی که بر نظریه ی اسلامی تعلیم و تربیت پا فشاری و تأکید دارد بر نمی تابند.

جناب دکتر محمدیان بهتر نیست شما به عنوان یک مجتهد عمر خود را در کار اجرایی تلف نکنید و در حوزه ودانشگاه به تربیت و تحقیق بپردازید؟

استاد محمدیان من بر خلاف دوست عزیزی که شما را توصیه به کناره گیری می کنند از شما درخواست می کنم محکم و استوار در سنگر آموزش و پرورش بمانید ، تجارب شما به آسانی و راحتی دست نیامده است سألها تحقیق و مطالعه ومدیریت و کار اجرایی شما را توانمند ساخته است تا تبدیل به چهره ای مقبول و کم نظیر در بین فرهنگیان بشوید شاید بعضی شما را نخواهند و یا حضور شما را بر نتابند ولی به قول الهی توجه کنید که فرمود :فاستقم کما امرت این أمر برای یاران پیامبر و پیروان ایشان نیز هست.انشاالله موفق و عاقبت به خیر باشید

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
9 + 3 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.