محکومیت توهین به پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله

بسم الله الرحمن الرحیم
هو الذی ارسل رسوله بالهدی و دین الحق لیظهره علی الدین کله و لو کره المشرکون

او پیامبری است که برای هدایت انسان ها مبعوث شده است. پیام او برای همه انسان ها و نسل ها در تمامی عصرها و سرزمین هاست. جغرافیای پیام او ، جغرافیای ایمان و جان انسان هاست. پیروان او با همه زبانها و رنگ ها و نژادها، یک پیکر واحد را تشکیل می دهند. تا در انعکاس رحمت و عطوفت او در جامعه مبتنی بر صلح و سِلم و عدالت باشند.
اما از آغازین روز دعوت او، شیطان در جامعه شرک و کفر، بشریت را از پیام آسمانی ترسانیده و آنها را از فقر و نداری هراسان ساخته و به شهوت و فحشا سفارش کرده تا با افیون و تخدیر فکری انسان را از شناختن حقیقت و پیروی از آن بازدارند.
امروز در هزاره سوم نیز شیاطین در برابر پیام نورانی و انسان ساز نقشه ها کشیده اند و آدم هایی جعلی را که از انسانیت فقط شکل بشری دارند، در حالی که جان آن ها آکنده از سبعیت و وحشی گری است و از مرام و عقیده فقط شعار توحید بر زبان دارند در حالی که بغض اهل توحید و اهل ایمان را در دل دارند و دشنه بر رگهای مسلمانی می زنند، ماموریت داده اند تا از اسلام ، مردم را بترسانند و دعوت زلال و آسمانی پیامبر(ص) را گل آلود کنند.
امروز مشرکان و کافران دست آموز شیطان ، تخم کینه و عداوت می کارند تا زقوم آن جان ها را شعله ور از غیض و غضب سازند و گوشها و دلها را از شنیدن و دریافت پیام محبت و دوستی مانع شوند .
اما پیام حق پیامبر اسلام (ص) به وعده الهی جهان را فراخواهد گرفت و همچنان که امروز از کران تا کران عالم پژواک «قولوا لا اله الا الله تفلحوا» او طنین انداز است . اما جاهلانی که از قدسیت و عصمت بهره ای ندارند، یا پیام آسمان را به فکاهه و تمسخر می گیرند یا با تحریک دوستان جاهل تر از خود پشتوانه پیام آسمان را خشونت و عصبیت نشان می دهند .
مه فشاند نور و سگ عوعو کند         هرکسی برطینت خود می تند
نانجیبان از حمله روزنامه «شارلی ایبدو» در پاریس که به قرائن و امارات نقشه ای از پیش طراحی شده بود ، بهانه ساخته اند تا با پرتاب گِل به چهره آفتاب، خورشید را از تابیدن به جان های فسرده و یخ زده بشر امروزی بازدارند و یا چشم ها را از آن برگردانند. زهی خیال باطل . آن ها قصد دارند نور الهی را به دمیدن افسونگرانه و کینه توزانه و یاوه گویی خویش که گاه به ریا و تزویر و گاه به ارعاب و تهدید و یا تمسخر و تحقیر حرکت می کند خاموش سازند ، اما اراده خدایی بر آن تعلق گرفته است که نور خویش رابه اتمام برساند هر چند اردوگاه کفر و شرک را ناگوار آید.
اینجانب ضمن محکوم کردن هر نوع تروریسم سازمان یافته ، اعم از دولتی و فرقه ای در هرکجای عالم از سوریه، عراق و یمن گرفته تا آفریقا، اروپا و آمریکا و با هر توجیه وبهانه ای ، از حرکت های غیر منطقی، غیر اخلاقی، و غیر مدنی قلم به مزدهای اروپایی در اهانت به مقدسات مسلمانان و سایر ادیان آسمانی ابراز تنفر کرده و آن را شدیدا محکوم می نمائیم.
در پایان مجددا با ابراز همدردی با همه مومنان به انبیاء الهی و ادیان آسمانی به ویژه خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) و کسانی که ناجوانمردانه بستگان و عزیزان خود را در میدانهای خشونت و جنایات عوامل وابسته به اردوگاه استکبار جهانی از دست داده اند و دلهایشان اندوهناک و جریحه دار از این فجایع شده است، اعلام می داریم که صبح پیروزی با طلوع آفتاب عالمتاب خورشید عدالت و صلح نزدیک است.

محی الدین بهرام محمدیان
25 ربیع الاول 1436
27 دی ماه 1393

نظرات

آنهایی که منطق ندارند ترور می کنند و توهین و اهانت به دیگران روا می دارند پیامبر اسلام محبوب دلها و عشق جاودان حق طلبان است.

محمد زیباترین گلواژه ی آفرینش اللهم صَلِّ علی محمد و آل محمد

عشق محمد بس است و آل محمد،. اللهم صل علی محمد و آله

ای محمد ، ای رسول خوبی ها و مهربانیها ضرب سکه عالم بی نام تو قلب است و عشق بی مهر تو دروغی بیش نیست و انسانیت بی محبت تود غلی بیش نیست.

جانم به فدای تو ای خواجه لولاک ، و زینت افلاک ، جسارت به تو توهین به تمام انبیاست و اهانت کنندگان نادان جز سرشت زشت خویش چیزی دیگری را نشان نمی دهند!

اهانت به مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان بدتر و زشت تر از هر تروری است زیرا اهانت موجب جریحه دار شدن عواطف همه مسلمانان و آغازی برای جسارت به همه ادیان الهی است ، هتاکان فرصت می یابند خباثت درونی خود را به نام آزادی بیان بیرون بریزند.

گروههای مزدور تکفیری دست پروردگان غربیها مخصوصا امریکا و انگلیس برای جسارت به اسلام و قران هستند. اما مکر ظالمان و کافران به خودشان بر خواهد گشت. و باید بدانند که جمال خورشید با گل انداختن نادانان تیره و تار نمی شود

در هزاره ی سوم این بار ابوسفیان و ابوجهل غربی و عربی زنده شده اند و این نشان شکست آخر الزمانی شرک و جهالت است و یقین داشته باشید صبح نزدیک است.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.