تسلیت درگذشت عمدةالاخیار مرحوم مغفور شادروان حاج بهمن جاهی شبستری رحمةالله علیه

بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت عمدةالاخیار مرحوم مغفور شادروان حاج بهمن جاهی شبستری رحمةالله علیه، خادم قرآن و اهل بیت علیهم السلام، از مردان نیک روزگار ما بود.
بنده در سه دهه آشنایی نزدیک با این مرد خدوم شاهد دلسوزی و علاقمندی به نسل جوان و فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام بودم. تلاش مضاعف برای توسعه‌ی فعالیتهای قرآنی و جدیت تمام در تعظیم شعائر دینی و مهر ورزی و ارایه‌ی خدمات عمرانی و خیریه جزو اولویت‌های زندگی ایشان بود. او یکی از همراهان صادق مرحوم آیت‌الله مجتهد شبستری رضوان الله در بنیانگذاری مسجد و مجتمع اسلامی نور و درمانگاه خیریه و جمعیت عمران و خیریه شبستری های مقیم مرکز بودند ،همچنانکه تاسیس و اداره‌ی حسینیه بیت‌الزهراء سلام‌الله‌علیها در شرق تهران از باقیات صالحات آن سفر کرده به رضوان الهی است.
اینجانب ضمن تسلیت فقدان این مرد ارادتمند به ساحت حضرت زهرا و فرزندان پاک آن بانو سلام الله علیهم اجمعین ،به دوستان و آشنایان و همشهریان محترم به ویژه خانواده معزز و فرزندان سوگوار و بستگان محترم تسلیت عرض می‌کنم . از درگاه خداوند متعال رحمت و غفران واسعه‌ی الهی و هم جواری با ارباب بی کفن حسین بن علی علیهماالسلام را برای ایشان مسألت می‌نمایم . یقینا تشییع و تدفین ایشان در شب غدیر خم مرحمتی است الهی که شب اول قبر مهمان امیر مومنان علیه‌السلام باشند. انّه ودودٌ غفورٌ
۱۷ ذی الحجةالحرام ۱۴۴۳
محی الدین محمدیان
امام مسجد و مجتمع اسلامی نور

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.