دهه ی فجر یادآور پیروزی خون بر شمشیر، مشت بر درفش و سندان و کلمه بر گلوله است

نور خبر: چهره نورانی امام و انقلاب و فجرآفرینان را افتخار ابدی ملت ایران دانست و تاکید کرد؛ دهه ی فجر یادآور پیروزی خون بر شمشیر، مشت بر درفش و سندان و کلمه بر گلوله است.

به گزارش نور خبر استاد محمدیان با گرامی داشت خاطره ی بازگشت امام به وطن اسلامی بعد از سالهای طولانی و استقبال بی نظیر ملت ایران از رهبر دینی و انقلابی خود، اظهار کرد: آنچه موجب خیزش ملت ایران بر علیه حکومت وابسته و دست نشانده ی آریامهر شد، احساس یک تحقیر تاریخی نسبت به هویت و جایگاه و شؤون ملی و تاریخی و دینی خود بود.
محمدیان با ابراز تأسف از رفتار برخی از گروه های وابسته ی فکری و سیاسی به غرب به ویژه امریکا اظهار کرد؛ متأسفانه امروز درصدد این هستند با قلب واقعیتها و خاطره نگاری های دروغین ، چهره ی زشت ، خشن ، وابسته و فاسد پهلوی را تطهیر کنند.محمدیان بیان کرد: دخالتهای مستقیم و عریان امریکا از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ به این طرف و تحمیل قرار دادهایی نفتی و تسلیحاتی و زشت تر از همه لایحه ی کاپیتالاسیون و نفوذ دادن چهره های مزدور و دست نشانده در ارکان حکومتی ایران اعم از دربار و دولت و مجلس و نیروهای مسلح، شاه را به تمام معنا در قامت یک نوکر حلقه به گوش نشان می داد.
امام مسجد نور اضافه کرد: کسانی که امروز می خواهند از دوره ی پهلوی و نظام شاهنشاهی چهره ی مشعشعی ارائه دهند گویا نمی دانند که حافظه تاریخی ملت ایران نه دچار فراموشی شده است و نه شاهدان آن دوره از دنیا رفته اند! حداقل خاطرات و اعترافات وابستگان نظام شاهنشاهی و دربار را بخوانند، کسانی که با تمام مراقبت و تحفظ سعی کرده اند همه چیز را نگویند و تمام پرده را از چهره ی کریه آن دوره برندارند. خاطرات اسدالله علم، خاطرات هویدا، فریده دیبا، انصاری پسر خاله ی فرح، تیمسار برزین، دکتر عالیخانی، خاطرات تیمسار قره باغی، نوشته های امریکایی ها مخصوصا اسناد لانه ی جاسوسی را بخوانند و ببینند بعد ادعای شرافت و سلامت و غیرت و حمیت برای شاه و دربار بکنند. امروز چه کسی از فساد اخلاقی، اقتصادی و قاچاق مواد مخدر اشرف و شمس و سایر والاحضرت ها و والاگهرها!! خبرنداشته باشد؟!
وی در ادامه تأکید کرد وظیفه ی همه ی ما روشنگری است برای کسانی که نسبت به گذشته مطلع نیستند اما باید در برابر تخریب و شایعه ی دستگاه رسانه ای استکبار و بازی خورده های بیگانه افشاگری کرد و به جرم تشویش افکار عمومی و تاریخ انقلاب تحت پیگرد قرار داد.
محمدیان چهره نورانی امام و انقلاب و فجرآفرینان را افتخار ابدی ملت ایران دانست و تاکید کرد؛ دهه ی فجر یادآور پیروزی خون بر شمشیر، مشت بر درفش و سندان و کلمه بر گلوله است و جان مایه ی این انقلاب حضور یکپارچه ی ملت در صحنه های انقلاب و مقابله با امریکا و رژیم وابسته ی پهلوی و ایمان به اسلام و رهبری پیشتازانه ی امام خمینی رضوان الله تعالی است. امروز نیز علت بقای این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی همان علت ایجاد کننده ی آن یعنی وحدت و همبستگی ملی، ایمان اسلامی و ولایت فقیه است.
استاد محمدیان در خاتمه با طلب علوّ درجه ی شهدای فجر آفرین و امام راحل رحمةالله علیه برای مقام معظم رهبری و ملت ایران آرزوی سلامت و سربلندی کرد.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
پنجشنبه, 12 بهمن, 1396

نظرات

بسیاری از صاحب نظران بی طرف و مستقل عقیده دارند رژیم پهلوی یک رژیم وابسته و دست نشانده و بی ریشه بوده و هیچگاه منافع مشترکی را با ملت برای خود تعریف نکرده بود و برای ماندگاری بر سر قدرت با بیگانگان به ویژه امریکا رابطه همکاری و تعهد خدمت داشت و مصداق روباه بی دست و پای بوستان سعدی بود که برای سیر شدن ملت را طعمه ی قدرتهای بگانه می کرد تا از بقایای شکار آنها کاسه لیسی کند.

جنایت و خیانت خصیصه ی نظام پهلوی بود
هرزگی و فساد شاهکار اخلاقی درباریان
و دزدی و غارت سر لوحه عمل آنان بود
فقط کافی است به فهرست دارایی های رضا خان قزاق و لیست رفتار شاه و شعبانو و اشرف حتی براساس گزارش دوستانشان نگاه کنید!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
15 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.