عمق بصیرت و شکوه ملت ایران ستودنی است

دکتر محمدیان: ملت با بصیرت و خداجو و ولایتمدار ایران شایسته ی هر خدمت ممکن هستند و نباید هیچ مسؤولی در حوزه ی اختیار و وظایف خود در خدمت کردن به ملت به ویژه اقشار مستضعف کوتاهی کند.

امام مسجد نور در جمع نمازگزاران اظهار کرد؛ عمق بصیرت و شکوه ملت ایران ستودنی است و این بصیرت و مسؤولیت پذیری و در صحنه بودن آحاد ملت ایران مایه ی مباهات و افتخار است و ما باید برای داشتن چنین ملتی جبهه ی شکر بر زمین بگذاریم و خدا را بی نهایت سپاسگزار باشیم. وی تأکید کرد: دشمنان ملت ایران همه با هم متحد شدند و با هر روش و ابزار موجود تلاش کردند تا دامنه ی آشوب و اغتشاش را گسترش دهند و معترضین و منتقدین از وضعیت اقتصادی را به میدان خشونت و تخریب وارد کنند. شادمانی منافقین و فرقه ی رجوی و دست افشانی دولت اسراییل و عربستان و هشتک های فضای مجازی به همراه توئیت های رییس جمهور شرور و بی شرم امریکا و ایجاد امید کاذب در فتنه گران و نعل وارونه زدن برخی از دولتهای اروپایی نمونه های هم دست بودن دشمنان ایران و ملت ایران است.
دکتر محمدیان تاکید کرد: لازم است احزاب و اشخاص، صاحبان تریبون و رسانه ها با تعمق و تأمل و تدبیر با موضوع برخورد کنند. هیچکس مجاز نیست برای منفعت شخصی و گروهی خود و دوستانش توپ را به زمین دیگری شوت نماید و خود را از مسؤولیت و پاسخگویی مبرّا سازد. دامن زدن به نگرانی های مردم و متهم سازی رقیب سیاسی بدون پاسخگویی و تلاش بر انجام وظایف و مأموریت ها و مقابله ی مؤثر با فساد اداری و اقتصادی بیراهه رفتن و آب به آسیاب دشمن ریختن است. اقتصاد مقاومتی نسخه ی علاج مشکلات معیشتی و اشتغال خانواده ها بویژه جوانان است همچنانکه شفافیت اقتصادی و مالی و کوتاه سازی دست مدیران دولتی از فعالیت های اقتصادی می تواند اعتماد عمومی را افزایش دهد.
امام مسجد نور یادآورشد؛ مسؤولان و دولتمردان در همه ی بخشها اعم از مجلس و دولت و قوه قضاییه باید شکر داشتن چنین ملتی را بجا آورند، این شکر چیزی جز خدمت خالصانه و صادقانه و جهادی نیست.
وی در پایان به برخی پرسشهای نمازگزاران پاسخ داد و با ذکر مصایب اهل بیت علیهم السلام و دعا ی فرج امام عصر ارواحنا فداه و طلب رحمت ومغرفت و علو درجات برای امام و شهداء و مؤمنان و آرزوی طول عمر رهبری و پیروزی و سربلندی ملت ایران و رفع نگرانی از جوامع اسلامی پایان پذیرفت.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
پنجشنبه, 14 دى, 1396

نظرات

به اعتقاد من اگر هر مسؤولی در اداره خود مواظب اجرای قانون با شد و اجازه ندهد کسی از قانون تخطی کند بسیاری از مشکلات حل می شود و عدالت برقرار می شود.

توجه کنید بعضی قوانین خود مسیر رانت خواری و ویژه خواری را هموار می کند ، باید قوانین ضد عدالت و تبعیض آمیز نیز اصلاح شود مثلا حقوق های نجومی به ظاهر قانونی و به استناد آن پرداخت شداند ولی از ریشه غلط هستند نمیتواند قوانین اینچنینی تضمین کننده اجرای عدالت باشد باید شکاف ها و خلاهای قانونی را اصلاح کرد تا کسی به استناد آن نتواند منافع نامشروع خود را قانونی جلو دهد و به حقوق عمومی صدمه بزند.

استاد ممنون
انشآلله همه مسنولین به هوش باشند و رضایت خدا را در خدمت به مردم جستو جو کنند.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی این نهضت خمینی به لطف خود نگهدار
خامنه ای رهبر محافظت بفرما
مسؤولان بخدا اگر کم کاری کنید اگر منافع خود را به مصالح انقلاب ترجیح دهید اگر کاخ نشینان را بر کوخ نشینان ترجیح دهید به غضب خدا دچار خواهید شد
ای مردم ایران ای ملت نجیب و شریف ای شهید داده ها ای زجر کشیده ها ای کسانی که عظمت اسلام و قران و ایران را می خواهید مواظب دشمن باشید پشت رهبر را خالی نکنید انشآلله تا پیروزی نهایی چند بیشتر نمانده است این فشارهای دشمن برای آن است که شکست حتمی خود را نزدیک می بیند
یا صاحب الزمان عجل علی ظهورک

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
4 + 10 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.