هزینه همایش

باسمه تعالي
رياست محترم سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي
جناب حجت الاسلام دكتر محمديان
سلام عليكم
احتراماَ بدينوسيله به استحضار مي رساند اينجانب از دبيران رياضي شهرستانهاي استان تهران مي باشم كه طي بخشنامه پيوست مطلع گشتم كه همايش ملي آموزش رياضي در دوره اول متوسطه در دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي برگزار مي شود.براي اين همايش مقاله اي نوشتم و موقعي كه خواستم آن را ارسال كنم متوجه شدم كه بايد 90000 تومان نيز پرداخت كنم و شركت بدون مقاله 80000 تومان خرج دارد.سوالي در ذهنم ايجاد گشت كه اولاَ علت گرفتن اين هزينه بالا و ثانياَ اختلاف هزينه بين شركت كننده با مقاله وبدون مقاله را پرسيدم.با جستجو در سايت متوجه شدم، هزينه ها جهت ناهار، دو پذیرایی میان وعده و یک بسته حاوی گواهی پذیرش مقالات، گواهی شرکت در همایش، یک لوح فشرده شامل اطلاعات کتابچه، اطلاعات همایش و محل برگزاری سخنرانی ها، هدیه ویژه کنفرانس و غیره می باشد.طي ارسال يك پيام سءوال كردم" اگر كسي نخواهد از اين خدمات استفاده نمايد و مقاله خود را ارائه و در همايش شركت كند،به چه صورت مي باشد؟" با توجه به اين كه هزينه بالاي همايش ها و كنفرانس ها بخاطر اسكان ميهمانان و شركت كنندگان است.اما اين همايش يك روزه بوده و اسكاني لازم ندارد. گفتند نمي شود وپاسخ دادند"با سلام شرکت در کنفرانس فقط از طریق سیستم و ثبت نام امکان پذیر است وتمامی مقالات پس از داوری قابل ارائه هستند و داوری نیز برای مقالاتی است که در کنفرانس شرکت نموده اند. موفق باشید."يعني بايد حتماَ ثبت نام كنم.
اكنون از حضرتعالي اين سؤال را دارم كه در اين جلسه مي خواهند، ازتجربيات دبيران استفاده نموده و مشكلاتي كه كتابهاي درسي تازه تاليف به وجود آورده است را شناسايي نمايند و.... براي اين كار نيز هزينه ازآنها بگيرند.آيا اين جوانمردانه است؟ياحدسي ديگري كه زده مي شود اين است كه با توجه به گفته مسولان برگزاري استقبال بي نظير بوده و لذا كسب درآمدي به راه انداخته اند .ويا اگر به طور شكاكانه به مطلب بنگريم دراين جلسه مي خواهند تصميمي....
خواهشمندم با توجه به زمان باقيمانده تا برگزاري همايش كه بيستم اسفند ماه است ترتيبي اتخاذ نماييدكه اين همايش رايگان برگزار شده واجازه دهيد تعداد كثيري از علاقمندان وارد اين همايش شوند واز اتفاقات آموزشي كه بر سر نسل آينده آورده مي شود آگاهي يابند .قبلاَ از اقدامات حضرتعالي كمال تشكر و قدرداني را دارم.
و من ا... التوفيق

همکار محترم سلام علیکم، در جریان برگزاری این همایش نیستم و از سوی سازمان پژوهش برگزار نمیشود، احتمالا از سوی انجمن ریاضی باشد. در هر صورت از واحد امور استانها خواسته شد تا بررسی و پیگیری نمایند، اطلاعات کامل را می توانید به سازمان ارائه نمایید.

نظر دهید

3 + 17 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.