شجره‌ی‌ طیبه‌ی انقلاب اسلامی، شاخه‌های خود را به تمام جغرافیای ایمانی در سراسر دنیا گسترده است

بسم الله الرحمن الرحیم
و لاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

شهادت گروهی از دلاور مردان حزب الله، فرزندان معنوی امام روح‌الله در منطقه‌ی «قنیطره» سوریه، موجب سرفرازی مقاومت اسلامی و مایه‌ی رسوایی و سرافکندگی رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای، اروپایی و آمریکایی آن است. درهم‌آمیختگی خون مدافعان حرم و رزمندگان ایرانی، لبنانی، عراقی و سوری نشان صفوف فشرده و بنیان مرصوص پایداری و مقاومت اسلامی در برابر اردوی مشترک تروریسم دولتی صهیونیسم و تروریسم فرقه‌ای تکفیری است.

ضمن تبریک و تسلیت شهادت این گروه از رادمردان مقاومت به امت اسلامی، حزب‌الله لبنان و دبیرکل سرفراز آن و خانواده‌های شهدای بزرگوار، به ویژه مقام معظم رهبری دام ظله العالی، یادآور می‌شود روزهای پیروزی و به ثمر رسیدن مجاهدت‌های مخلصانه و متکی بر ایمان فرزندان انقلاب اسلامی نزدیکتر از آن است که حتی استراتژیست‌های حرفه‌ای می‌پندارند. امروز شجره‌ی‌ طیبه‌ی انقلاب اسلامی، شاخه‌های خود را به تمام جغرافیای ایمانی در سراسر دنیا گسترده است و دیگر نمی‌توان با دیوارهای جنجال سالاری رسانه‌ای و اتهام زنی و اهانت به مقدسات از نفوذ پیام انسان‌ساز آن جلوگیری کرد. ظرفیت‌های انسانی و توانائی‌های انباشته شده مقاومت در جهان اسلام در آستانه‌ی‌ رهایی و انفجار کامل است و نتیجه‌ی آن جز ایجاد کانون همبسته‌ی بین‌الملل اسلامی و اضمحلال استوانه‌ی قدرت صهیونیزم و مرتجعان منطقه نخواهد بود.

از درگاه خداوندی، رفعت درجه‌ی شهداء و همجواری آنان با سالار شهیدان، حسین‌بن‌علی علیه‌السلام را مسألت نموده و برای همگان از امت اسلامی دوام راه آنان و سیر در طریقت شریعت نبوی صلی‌الله علیه و آله را آرزومندم.

محی‌الدین بهرام محمدیان (سی ام دی ماه 1393)

نظرات

حزب الله پیروز است / امریکا نابود است

باید هسته های مقاومت با رویکرد امت واحده در تمام نقاط جهان گسترش یابد . مقابله با موج اسلام هراسی غربی نباید منفعلانه و همراه با وادادگی باشد. آنها هرگز از اسلام و مسلمانان راضی نخواهند شد مگر اینکه از آنها تبعیت شود ،پایداری بر اصول و تغییر تاکتیکهای مبارزه مناسب با شرایط باید در کانون توجه مبارزان باشد.

به نظر من غرب با ستیزی جویی در مقابل اسلام خود را در بحران مواجهه با عقلانیت و خرد ورزی قرار می دهد . در این صورت ناگزیر خواهد یا به شکست خود در برابر ارزشهای عقلانی و انسانی اعتراف کند و خود را مدنیتی تعصب محور معرفی کند و یا اینکه با ادامه همین روش غلط جامعه مدنی عقل گرا را بر خود بشوراند.

پاسخ عملیاتی حزب الله تفسیر آیه ی ان الله عزیز ذوانتقام بود.

مقاومت با انجام عملیات نا متقارن نظامی در مزارع شبعا نشان داد در مواجهه با رژیم غاصب با تسلط به اعصاب خود و بدون بهانه ی اضافی دادن به رژیم غاصب ، ابتکار عمل را در دست دارد. پیروز باد مقاومت و زنده باد نصرالله و پاینده باد حزب الله

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
4 + 1 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.