تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله خوشوقت(قدس سره)

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

هنوز چهل روز بیشتر از اندوه فقدان فقیه اخلاقی و عالم ربانی حضرت آیت‌الله‌ حاج آقا مجتبی تهرانی (طاب ثراه)، نگذشته است که آحاد مؤمنین و حوزه‌های علمیه خود را در ثلمه ارتحال فقیه بزرگ، عالم سترگ و مربی نفوس حضرت آیت‌الله‌ حاج شیخ عزیزالله خوشوقت (قدس سره) سوگوار می‌یابند.

ارتحال این عالم ربانی که یادگاری از مدرسه فقهی و اصولی دوره مقدم حوزه علمیه قم و از شاگردان به نام حوزه درس مرحوم آیت‌الله‌العظمی بروجردی و امام خمینی (رضوان‌الله تعالی علیهما) بودند و نشان به‌جا مانده از مکتب عقلی و عرفانی علامه طباطبایی (قدس‌الله نفسه‌الزکیه) به‌شمار می‌رفتند، مصیبتی بزرگ است که اولاً به ساحت قدسی حضرت حجت امام عصر(ارواحنافداه) و ثانیاً به حوزه‌های علمیه، مراجع عظام تقلید به ‌ویژه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و خاندان و خانمان علمی و معنوی آن بزرگوار تسلیت می‌گوییم.

از خداوند متعال مسالت می‌داریم حال که در جوار خانه خود ، بیت عتیق، کعبه معظم و بیت‌الله‌الحرام با ندای "ارجعی الی ربک" ، صاحب آن نفس مطمئنه را به جوار قرب خود فراخوانده است، در جوار رحمت بی منتهایش با "ادخلی فی جنتَی" او را استقبال کند و مصیبت‌دیدگان را صبر و اجر و حوزه‌های علمیه را پایداری و نظام اسلامی را شوکت و عظمت در جزای مصائب وارده‌اش مرحمت نماید.

محی‌الدین محمدیان
ربیع‌الثانی 1433 دوم اسفند ماه 1391

کلیدواژه:

نظرات

درخواست می كنم اگر جلسات اخلاق ومعارف برای جوانان سراغ دارید معرفی كنید تا در آن ها شركت كنیم.با تشكر سمیه صبایی

ای كاش این بزرگان را در زمان حیاتشان بیشتر می شناختیم تا از فیض وجودشان بهره می گرفتیم .ای كاش معلمان روح و روان ومربیان جانها را شما هایی كه می شناختید به دیگران نیز بیشتر می شناساندید تا افرادی مانند من نیز حسرت یكبار درك حضورشان را نخورم!ای كاش برای ما زنان ودختران نیز فرصت حضور ودرك محضر این بزرگان فراهم می آمد! ای كاش رسانه ملی به اندازه تبلیغ چی توز موتوری به تبیین وتعریف این موارد می پرداخت!

جهلمین روز درگذشتش بر شاگردانش تسلیت باد
یاد و نامش گرامی

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
9 + 10 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.