گرامی‌داشت یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

بسم‌الله الرحمن ‌الرحیم
با گرامی‌داشت سی‌و‌چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یاد و نام شهیدان فجرآفرین را بزرگ می‌داریم و برای آنان همجواری با روح بلند و ملکوتی امام راحل، خمینی بزرگ رحمت‌الله تعالی علیه، در اعلی علیین مسئلت می‌کنیم. امروز، آوازۀ انقلاب اسلامی در تمام جهان طنین‌انداز است و آرمان‌های مقدس آن نه‌تنها برای تمام مسلمانان، که برای همه مستضعفان و رنج‌کشیدگان جهان، نویدبخش پیروزی بر مستکبران و ستم‌پیشگان است.
امروز، دیگر بازگشت به اسلام یک شعار نیست و تأثیر پیام انقلاب اسلامی و انعکاس ندای امام خمینی‌(ره) در روح و جان مظلومان و محرومان عالم، بیش از پیش آشکار شده است. امروز، همگان از دوست و دشمن به فراگیر شدن شعارهای استراتژیک انقلاب اسلامی ملت ایران اذعان دارند و اقرار می‌کنند که انقلاب اسلامی با آن پیام‌های اصیل و فطری انسانی، در بیان و کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی پژواک یافته است و تدبیر خردمندانه و مدیریت هوشمندانۀ ایشان، الگویی از کارآمدی و توانمندی نظام مردم‌سالار دینی را ـ که متلائم با زندگی امروزین بشر، موافق با گرایش‌های فطری انسانی، منطبق با قواعد عقلانی و منبعث از ارزش‌ها و قوانین وحیانی است ـ به نمایش گذاشته است.
ملت بزرگ ایران و تمام امت اسلامی، به‌ویژه فرهیختگان، نخبگان، عالمان و اندیشمندان جهان اسلام،‌ امروز بر این باورند که حیات طیبه در احیاگری اندیشه و ایمان اسلامی است و آن همان چیزی است که مراتب و رشحاتی از آن در زندگی مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی هویدا و نمودار است.
شکر این نعمت را نمی‌توان به آسانی به‌جا آورد؛ اگر تمام وجود ما زبان باشد و گویا، هرگز یک از هزاران آن را نمی‌تواند ادا کند. مگر می‌توان سپاس‌گوی نعمت استقلال و آزادی بود؟! مگر می‌توان سپاسگزار موهبت جمهوری اسلامی بود؟! مگر می‌توان شکر این نعمت را به‌جا آورد که مردم، تدبیر و تقدیر امور خود می‌کنند؟ مگر می‌توان نادیده گرفت و زبان فرو بست از شکرگویی خداوند به اینکه در میان امواج فتنه‌ها و در گرداب و هجوم تحریف‌ها و انحراف‌ها، ملت ما با چراغ فروزان هدایت ولایی و با تمسک به قرآن سینه ظلمات را می‌شکافند و به پیش می‌روند.
چنین است که همیشه این ایام و اعوام، ملت ایران در یوم‌الله بیست‌و‌دوم بهمن‌ماه زبان شکر می‌گشایند. صلای این شکرگزاری، به‌مصداق «لئن شکرتم لازیدنکم»، موجب افزونی برکات و رحمات الهی می‌شود و طنین و شوکت آن هوش از بدخواهان می‌رباید و چشم دوست و دشمن را خیره می‌کند.
آری مردم ایران به رهبری پیر و مرشد خود، خمینی بزرگ(ره)، انقلابی را خلق کرده‌اند که هر روز پیام و ندای آن در کلام جانشین شایستۀ آن بزرگ، رساتر و گویاتر به گوش جهانیان می‌رسد. در راهپیمایی امسال بیست‌و‌دوم بهمن‌ماه، بار دیگر دست در دست هم و پشت به پشت یکدیگر عظمت و شکوه این انقلاب را مجدّد به رخ جهانیان خواهیم کشید.
اما نکته‌ای را نیز ناگزیر باید یادآور کسانی شد که به‌اتکاء اعتماد و رأی این مردم کارگزار این نظام شده‌اند. باید به آنان گفت مردم شما را برای خدمتگزاری و حفاظت و صیانت از آرمان‌های خود برگزیده‌اند و از شما پی‌گیری و تحقق آرزوهای خود را می‌خواهند؛ هرگونه سستی، رخوت و یا خدای‌ناکرده نزاع و اختلاف، گناهی نابخشودنی و در حکم جفا و خیانت به امانت مردم است.

«و اطیعوا‌الله و رسوله و لا تنازعوا فتفشلوا و تذهب ریحکم، واصبروا ان‌الله مع‌‌الصابرین».
محی‌الدین بهرام محمدیان

نظرات

درود بر امام خمینی وشهیدان فجر آفرین /درود بر رهبر معظم انقلاب/مرگ بر خائنان

بيست ودوم بهمن ماه روز پيروزي اسلام براستكبار وارتجاع است ،امروز نيز بيست ودوم بهمن روزمقابله با استكبار وجريان فتنه وانحراف است .درود بر ملت ايران ورهبري استكبار ستيز وهوشمند آن

ما هرگز بخاطر كج فهمی یا كجروی این و آن و یا فشارهای خارجی و تحریم و تهدید از انقلاب خودمان دست برنمیداریم و امانت شهیدان و میراث ماندگار امام راحل را همیشه پاس میداریم.

جانم فدای قران جانم فدای رهبر

انقلاب اسلامی دیگر نهال نوپایی نیست که باد و توفان آن را از ریشه در آورد و یا استکبار با تبر فتنه و انحراف آن را از پا در آورد بلکه درخت تناوری است که سایه بر مظلومان َو محرومان انداخته و بر شاخسار آن پرندگان آزادی خانه ی امید می سازند ،شرق وغرب نابود است ،اسلام پیروز است.

انقلاب اسلامی مقدمه ای بر انقلاب جهانی امام مهدی علیه السلام و حاکمیت مستضعفان عالم است . سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر همه ی جهانیان مبارکباد

آیا شما به عنوان نسل اولی یا دومی انقلاب از تمام پیام های انقلاب راضی هستید ؟ مثل جنگ، تحریم ، محاصره اقتصادی ، درگیری های منطقه ای ، ماجرای فلسطین ،لبنان و....

آقا یا خانم انوشه ،انقلاب اسلامی در تاریخ معاصرجهان یک انقلاب اثر گذار و تاریخ ملت ایران یک رویداد بی نظیر است. انقلاب اسلامی برای ملت ما استقلال و آزادی و حاکمیت مردم سالار دینی را در پی داشت ،انقلاب اسلامی نه تنها هویت اسلامی و ملی مارا باز آفرینی کرد ،جایگاه ملی و جهانی مارا در نقش آفرینی منطقه ای و بین المللی ارتقاء بخشید . البته صاحبان منافع و نظام سلطه در مقابله با انقلاب اسلامی و نفوذ منطقه ای آن إیجاد مشکلات و مزاحمتهایی کردند و می کنند که برخی از آنها را ذکر کرده اید. البته این همه در برابر آنچه انقلاب اسلامی و نظام سیاسی برآمده از آن بدست آورده، هزینه ی پیش بینی شده ای است . ظرفیت های رها شده توسط انقلاب اسلامی، انرژی پایان ناپذیری را به ملت ایران هدیه کرده است که در آینده با اتکا به آن خواهد توانست أهداف خود را تکمیل و خود را بر قدرتهای جهانی بقبول اند.

استاد محمدیان ،بسیار دوست دارم به عنوان شاگرد شما که از جامعه اقلیت های دینی هستم، از خاطرات شما در جریان شکل گیری انقلاب و روزهای پیروزی بهره مند بشم.

خوشحالم پیام شما را که حکایت از سلامت تان دارد ،مشاهده کردم.روزهای انقلاب اسلامی هر روز و هر ساعتش برای مردم ما آکنده از خاطره و یاد آور شور و شیرین حادثه است . اما آنچه برای من هر روز تداعی می شود و آرزوی تکرار و جاودانگیش هستم همبستگی و یکپارچگی و همدلی آحاد ملت از هر قشر و طبقه و قومیت و پیر و جوان وزن و مرد و کارگر و برزگر و کار مند و بازاری و روحانی و دانشجو و مسلمان و أقلیتهای دینی بودم و شعار "همه به پیش ،به یک زبان جاودان ایران عزیز ما " بر لبها.

با تبریک دهه ی فجر انقلاب اسلامی به همه ی إیرانیان و اسلامیان. دامنه ی دهه ی فجر تا ظهور دولت یار ادامه خواهد یافت و جهان انفجار کامل نور را با چهره دل آرائها مهدی فاطمه سلام الله علیها مشاهده خواهد کرد.( اللهم عجل لولیک الفرج)

امام خمینی از تبار عشق بود وهزاران هزارعاشق بوجود آورد عاشق اسلام ایران خدا...

الحق و الانصاف امروز ملت ایران عملا نشان دادند هرگز از ادامه راه امام و شهدا خسته نمی شوند و به راه خود ایمان دارند و این شعار بسیجی ها را تداعی کردند: کی خسته است؟ دشمن!!!

بهمن 22 بزرگترین روزی برای ملت ایران واسلام جهان یوم الله وذکرهم با ایام الله یک حادثه تاریخی بزرگ وغیر قابل ادراک است

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
2 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.