بزرگداشت معلم و مترجم قران کریم مرحوم استاد سید هادی محدث

بسم الله الرحمن الرحیم
انّا للّه و انّا الیه راجعون
مرحوم مغفور استاد سید هادی محدّث ،معلم ،مترجم وقرآن پژوه گران مقدار که به مصداق کلام نورانی پیامبر اکرم صلی اللّه علیه و آله " خَیْرُکُم مَنًً تعلّمَ القرآنَ و علّمَه " از بهترین‌های جامعه‌ی فرهنگی و نظام تعلیم و تربیت بودند ، در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در جوار کریمه ی أهل بیت علیهم السلام بدرود حیات گفتند.
درگذشت این فقید سعید یقیناً ثلمه ای بزرگ برای قرآن پژوهان و معلمان این کتاب آسمانی است. در این چند ماه اخیر علیرغم کسالت وبیماری و ابتلاء به سوگ فرزند عالمه اش در چند نوبت ملاقاتی که با ایشان داشتم ، آموزش قرآن و تربیت و درک مفاهیم قرآنی ورد زبان او بود.
اینجانب به نوبه ی خودم ،سوگمندانه کوچ ربّانی این فرهیخته ی قرآنی را به جامعه ی تعلیم و تربیت، معلمان و مؤلفان کتابهای درسی که خود نیز در زمره ی هم اینان بود، بویژه به شاگردان و فرزندان وتمام بازماندگان تسلیت و تعزیت می گویم و از درگاه خداوندی رحمت و غفران واسعه ی الهی برای این مرد خدوم و متواضع ودلسوز نسل نو ، مسألت می نمایم و برای بازماندگان مکرم بیت قرآنی ایشان از آستان حق صبر و اجر نیکو آرزومندم. انه ولی التوفیق

هفدهم بهمن ١٣٩٢ محی الدین بهرام محمدیان

کلیدواژه:

نظرات

ضمن آرزوی علو درجات مرحوم استاد محدث پیشنهاد می کنم آموزش قران و هدیه آسمانی را به صورت تلفیقی با افزایش ساعات آموزشی و توزیع آن د ر ٥روز هفته ارائه دهید تا در دوره ابتدائی رو خوانی و روان خوانی قران تمام شود و معارف دینی نیز در لابلای درس قرآن به صورت تدریجی آموزش داده شود و از پایه چهارم نیز می توانید آموزش مفاهیم قرآنی رانیز به دانش آموزان یاد داد. با احترام مهناز دل افروز دبیر فیزیک و معلم قران مهد قران کریم

سلام
جناب دکترمحمدیان
تراخدابه داد مابرسید دارند ماراازدانشگاه اخراج میکنند به جرم مدرک معادل
بابابه خداما طبق بخشنامه ای که آقای اسدی گرمارودی سال91 به مدارس فرستاد شرکت کردیم و قبول شدیم حالا خودشون زدند زیرش
باباما فریاد دادخواهی مون را کجا ببریم پس کی به دادما برسه ....حداقل حرف مارا به گوش وزیر برسانید
ممنون

با سلام اه مجوز لازم مستند را از نهادهای متولی امر دریافت نکرده اند، ازثبت نام ما با اینکه در آزمون ورودی پذیرفته شده ایم ممانعت می کنند ،لذا با توجه به اینکه این مشکل همه ی فرهنگیان سراسر کشور است .بدین وسیله درخواست پی گیری ومکاتبه با دانشگاه های سراسر کشور از سوی مسئولین آموزش وپرورش ز همکاران فرهنگی شهرستان دیواندره از توابع استان کردستان هستم ما هم مشکل داشتن مدرک معادل داریم ،اما دنشگاه فرهنگیان به دلایل اینک راداریم .بااستعانت از خدای متعال برای شما که مشکل خود وهمکاران را پی گیری نمایید.

جناب محمدیان
سلام مجدد شما که سوابق زیررا درآموزش پرورش داشته اید:
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش
معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش
آیاماازنظرحقوقی ذی حق نیستیم که پیگیری کنیم مشکل مدرک معادل را؟
اگربله مراحلش را راهنمایی می فرمایید
من سال 91ازدست مبارک شماتقدیرنامه ای به عنوان معلم پژوهنده رتبه یک استان دریافت نمودم
حالا من که خودشما ازم تقدیرکردید به عنوان معلم پژوهنده ...حق ادامه تحصیل ندارم
تراخدا...حقوق ازدست رفته ما زنده کنید
ممنون و بسیارممنون

همکاران ارجمند
جناب آقای دکتر فانی وزیر محترم آموزش و پرورش دیروز در بازدید از مرکز برنامه ریزی آموزش نیروی انسانی و فناوری ،دستوردادند مشکل مدارک معادل پیگیری شود ، همچنین وعده کردند در صورت بروز مشکل خودشان از طریق دولت پیگیری خواهند نمود.

آقای محمد رضا
گلایه ی شما به مدیر کل محترم وزارتی منتقل شدو ایشان قول دستور رسیدگی و پیگیری دادند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.