عید رمضان

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صدحیف که آن رفت

روزه داران ماه صیام، در قیام شبانگاهی خویش «ادعونی استجب لکم» را به گوش جان شنیدند و از میانه‌ی محراب فریاد یا رب یا رب ایشان ، شیطان را مقهور ساخت و در آستان عید فطر به شکرانۀ تطهیر فطرت خویش، سلام و صلاة را به انتظار نشسته‌اند.
آنان جان خویش را در آبشار سلام لیله القدر با ترنم خوش فرشتگان که آیات قرآن را به تلاوت نشسته بودند، تطهیر کردند و در طهارت جاری آن سرنوشت خودرا رقم زدند « ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم » تغییر تقدیر درگرو تغییر خویش است و شب قدر موقع اجابت دعای چندین روزه «اللهم غیر سوء حالنا بحسن حالک» انسان طالب صلح و سلام باید اصلاح گر باشد. آغاز هر اصلاح گری از اصلاح خویشتن شروع می شود و انسان صالح است که می تواند صلح و سلام را از میان انبوه مکرها و خدعه ها و رنگها و نیرنگها بیرون بکشد ‏و از سم تیغ تهمت فرجام ناباوران نهراسد.
آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان که باشکوه ترین اجتماع اهل اصلاح را در خود به تماشا نشست ، کوبنده ترین شعارها را در محکومیت سفاکترین قصابها، صهیونیست های غاضب، در فضای رمضان طنین انداز ساخت. اما قدس هنوز هم با چشمان خون آلود خود در تماشای فرزندان خویش است، از فراق و جدایی حسرت می خورد ولی با حماسۀ حماس، برخود می بالد و دوام انتفاضه را تا پیروزی نهایی به زبان شعر و شعور می سراید.
خطابۀ جمعه، تقدیس قدس و تشجیع فرزندان اسلام بود، شجاعتی که یهود را از تخت شکست ناپذیری فرو کشید و برای اولین با در ساختار قدرت صهیونیستها ایجاد شکاف کرد و پایه های بنای غصب را لرزاند. گویا جیش محمد (ص) گام برداشته است، چون با آمدن محمد صلی الله علیه وآله کنگرۀ بارگاه کسرایی فرو ریخت و قیصر بر خود لرزید. این بار نیز یاران محمدصلی الله علیه و آله با خروش و فریاد خود قصرنشینان صهیونیستی را به اضطراب و دلهره فرو برده اند.
به خواست خداوند صبح نزدیک است و شب دیجور ستم در حال کوچیدن. عزت فرو افتادۀ ما دوباره به پا می خیزد و باد برعلم اسلام می وزد، و آن روز نمازی را به گستردۀ همۀ زمین گسترده می بینیم که عیسی مسیح علیه السلام با دم روح اللهی خویش اقامۀ آن را می خواند و مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف به امامت می ایستد و جهان به صلح و سلام واقعی دست می یابد و علم طغیان و عصیان فرو می افتد و انحراف و کژی رخت برمی بندد و عدل منتظر به انتظار عدالت نیز پایان می بخشد.

 

کلیدواژه:

نظرات

سلام، عید سعید فطر ،عید أولیاء الهی،عید بازگشت به فطرت پاک انسانی بر شما و همه ی إنسان های روزه دار مبارکباد

سلام بر رمضان و همه برکتهای آن ، ماه رحمت و ماه مغفرت و سلام.دعا می کنیم تا رمضان دیگر أمیر ماه رمضان مهدی موعود ،در نماز قدس امامت کند. آمین یا اله العالمین

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
14 + 3 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.