معلم آسمانی شهرستان ایوان سرکار خانم محمدی

به نام خدای مهر
به نام خدای لطف
به نام خدای شهید
می‌خواستم دو رکعت درباره‌ی نماز عشق بسیج و بسیجی بنویسم، نماز غیرت و شهامت، نماز سخاوت و عدالت، نماز بصیرت و درایت، نماز باختن و تاختن!
می‌خواستم بنویسم بسیج وقتی برای نماز عشق قامت می‌بندد هیچ وسوسه ای او را به شک نمی‌اندازد، در پیش رو هدف را می‌بیند و در افق دور دست اهتزاز پرچم توحید و عدالت و امان را.

می‌خواستم بنویسم بسیجی تا آخرین نفس و تا آخرین قطره‌ی خون در سنگر ولایت برای ایثار و جهاد و پیروزی نهایی مقاومت می‌کند.
اما آنچه به دستم رسید دیدم صادقانه ترین و خالصانه ترین و پر معناترین جمله درباره نماز عشق و روش و منش بسیجی در همین آخرین پیام معلم آسمانی شهرستان ایوان از استان ایلام سرکار خانم محمدی رونمایی شده است.
روحت شاد ای شهید سنگر علم،
راهت جاودانه ای مربی صداقت و ایثار
نامت ماندگار ای مادر مهربانی و ای غرور سرفراز ایرانی

رفتنت را باور نخواهیم‌کرد چون در میان ورق های کتابت و لابلای کلماتت هر روز شادابتر برگ و گل خواهی داد و شاگردانت پژواک مهربانی و وظیفه شناسی‌ات را در اوج نگاه خواهند داشت،
اما ما برای تسلای دل سوخته‌ی خود، به حسرت نشستگان از تنها رفتنت تسلیت می‌گوییم و جایگاه والای تو را در بهشت رضایت خداوندی از خود او مسألت می‌داریم.
محی‌الدین محمدیان
مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت
۴/آذر/۱۳۹۹

نظرات

داوند خانم محمدی را رحمت کند و همه معلمان خوب کشور را در پناه خود محفظ بدارد.

بعضی تا آخرین دقیقه در خدمت مردم می‌مانند، برخی هم تا تقی به توقی میخوره بانگ استعفا سر میدهند و از میان میدان فرار می‌کنند .چقدر آدمها تفاوت دارند؟!

خانم شهلا محمدی معلم شهرستان ایوان از همکاران خوب و محترمی بودند که عشق تدریس داشتند حتی با حال بیماری کلاسشان رابه صورت آنلاین اداره می‌کردند . خداوند رحمتش کند ،به خانواده محترم و تمام همکاران فرهنگی تسلیت می گویم . میرزایی آبدانان

فرهنگ بسیج ، فرهنگ ایثار و شهادت است و در میدان ایثار مرد و زن با هم فرقی ندارند . در هر پست و مقامی که باشی اگر بخوایی خدمت کنی این فرصت برات فراهمه.

رمز موفقیت بسیج اخلاص و فرمانبری از ولایت است ،

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.