پیام تسلیت در پی درگذشت مرحوم حسین زاده‌حسین

بسم الله ‌الرحمن الرحیم

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

در روزهای امیدبخش هفتۀ اخیر فروردین‌ماه 1392 که برای رونمایی برنامۀ درسی ملّی جمهوری اسلامی ایران آماده می‌شدیم، شنیدن خبر ناگوار درگذشت همکاری گران‌قدر در حوزۀ اطلاع‌رسانی، که مدتی از عمر خود را در سنگر آموزش و پرورش سپری کرده بود، بسیار سخت، تأسف‌بار و در‌عین‌حال غیرقابل باور بود.
مرحوم حسین زاده‌حسین را در دورۀ مسئولیت مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش، در زمان وزارت آقای مهندس فرشیدی شناختم؛ دوره‌ای که ارتباط با جریان رسانه‌ای کشور بسیار سخت بود و با احتیاط برقرار می‌شد. باوجود این، زاده‌حسین مدیری با روابط انسانی شایسته و حرفه‌ای بود که جریان اطلاع‌رسانی را در حوزة تعلیم و تربیت تسهیل می‌کرد. ایجاد حسّ امنیت و حاکمیت صداقت، امانت و رابطة دوستانه در فرایند ارتباطات و اطلاع‌رسانی، جزو خصیصه‌های شخصی مرحوم زاده‌حسین بود که پس از واگذاری این مسئولیت نیز، آثار آن در ارتباط با دست‌اندرکاران رسانه‌ای، به‌ویژه خبرنگاران، مشهود بود. یقیناً خاطرۀ زاده‌حسین در حافظۀ فعالان این عرصه و همکاران وی در آموزش و پرورش و صدا و سیما به‌روشنی و شیرینی خواهد ماند.
با گذشت هفت روز از درگذشت آن مرحوم، از درگاه خداوندی برای آن فقید سعید رحمت و غفران واسعۀ الهی و برای بازماندگان گران‌قدر ایشان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم. عاش سعیداً و مات سعیداً.

دوم اردیبهشت 1392
محی‌الدین بهرام محمدیان

نظرات

یاد مرحوم آقای زاد حسین به خیر باد!ازشما تشکر می کنم که رسم رفاقت را نگه داشته اید

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 4 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.