ابراز همدردی با سیل زدگان استان گلستان و مازندران

بسم الله الرحمن الرحیم
با کمال تأسف حادثه ی دلخراش سیل در استانهای مازندران و گلستان خسارت های زیادی شد و بسیاری از باغات و اراضی زراعی و احشام و مناطق مسکونی و زیرساختهای شهری و روستایی از جمله راه های مواصلاتی دچار آسیب شدند.

ابعاد گسترده ی این فاجعه ی طبیعی اقتضاء می کند همراه با صبوری و شکیبایی در این آزمون الهی، آحاد ملت در کمک رسانی به مردم شریف آسیب دیده ی استانهای سیل زده به ویژه در مناطق گنبد و آق کلا بشتابند و از آنچه می توانند دریغ ننمایند.
البته لازم است مسؤولان اجرایی با احساس مسؤولیت بیشتر به صورت جهادی در رفع آلام و ارائه ی خدمات ضروری در منطقه حضور بیابند. از مقامات ارشد دولتی انتظار می رود در جبران قصورات و برخورد با کوتاهی ها و تقصیرات، تلاش و اقدام مضاعف انجام دهند.
پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله فرمودند: ”مَثَل مؤمنان در مهربانی و همدردی با هم، همانند اعضای یک پیکر هستند که اگر عضوی از آن به درد آید سایر اعضا تا سپیده دم با او بیدار می مانند و همدردی می کنند.”
هموطنان عزیز و مردم خوب استان گلستان و مازندران ما همدرد و همراه شماییم. خداوند شما را صبر و شکیبایی و سلامت و عزت عنایت فرماید و ما را به شرف خدمت به شما مفتخر سازد.
محی الدین محمدیان
سوم فروردین ۱۳۹۸

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
17 + 1 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.