بزرگداشت 9 دی

در تقویم ملت ها روزهایی وجود دارد که نقطه عطف تاریخی آنان محسوب میشوند. در انقلاب اسلامی این چنین روزهایی کم نیستند؛ روزهایی همانند، پانزدهم خرداد، بیست و دوم بهمن، دوازدهم فروردین .اما در این دهه اخیر شاید روزی همانند نهم دیماه وجود ندارد که حماسه‌ای ایمانی و انقلابی را به خود دیده باشد و در آیینه آن روز تعهد و مسئولیت، خودشناسی و دشمن شناسی، اقتدار ملی و یکپارچگی مردمی، اطاعت از مرجعیت و رهبری و در یک کلام بصیرت و آگاهی ملت خداباور و عدالتخواه ایران اسلامی تجلی پیدا کند.
گرد و غبار فتنه چشمها را تیره می‌سازد، برق نفاق دیده‌ها را می‌رباید، زمزمه انحراف دلها را می‌لرزاند و ناله‌ی شرک گوشها را می‌برد. در این بین روشنگری امام و پیشوایی کار ساز است که امتی گوش به فرمان و جان بر کف که گام و قدم به بصیرت و آگاهی برمی‌دارد، همراه داشته باشد. چیزی که متأسفانه در تاریخ صدر اسلام اندک بود. ولی باید خدا را شاکر بود که حجم انباشته معارف شیعی و تجربه‌های گران سنگ تاریخی پیروان ائمه علیهم‌السلام در تاریخ هزار و چهار صد ساله آن و میراث به جامانده ازامام راحل ره ، پیروان ولایت را چنان آگاه و هشیار ساخته است که به فضل او دیگر سقیفه‌ای پا نمی‌گیرد و صلحی بر امام او تحمیل نمی‌گردد و در میدان عاشورایی امام و پیشوایش به نیزهی غربت تکیه نمیزند. بلکه دست پروردگان عاشورایی تشیع در هیأت جمهوری اسلامی، هیبت دنیاپرستان و دنیاخواهان بد دل را به هم می‌ریزد و اردوی آنان را ولوگسترده به ابعاد نظام ماهواره‌ای بهم میریزد و حباب شوکت امپراطوری رسانه‌ای آنان را به نیشتر کلام حق و قیام عدل منهدم می‌سازد.
امروز در سالگرد حماسه‌ی مردمی نهم دیماه، یاد آن روز را گرامی میداریم و با ولی امر مسلمین تجدید پیمان میکنیم و در پرتو عنایات خاصه حضرت حجت ارواحناه فداه خود را آماده می سازیم تا در گستره زمین عدالت و صلح و سعادت را با نشانگر اسلامی گسترده سازیم. یقیناً توطئه‌ی فتنه و انحراف و نفاق به حرکت ایذایی خود ادامه خواهد داد اما موج طوفان ایمان امت متحد و ولایی ایران اسلامی مجال سر برآوردن به آنان را نخواهد داد.
انشاالله در آینده نزدیک انتخابات گسترده ریاست جمهوری شاهد حضور دوباره ملت در عرصه‌ی ملی و بین المللی خواهیم بود که امید را برای کشتی نشینان بهار اسلامی در سطح جهانی دوصد چندان خواهد کرد و راه نجات رهایی را در مسیر مردم سالاری دینی نشان خواهد داد.

1391-10-06

نظرات

انصافا كوتاه و گویا وحماسی است

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
6 + 2 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.