آزادی خرمشهر و درسهای آن

بسم الله الرحمن الرحیم
«و لاتهنوا ولاتحزنوا و انتم الاعلون ان کنتم مؤمنین»
در سالروز آزادسازی خرمشهر قرار گرفته ایم، روز بزرگی که خونین شهر خرمشهر شد و خداوند خرمشهر را آزاد کرد.

این روز حماسی، روز تجلی قدرت الهی و ظهور دست قدرتمند خدایی از آستین ملت ایران و رزمندگان اسلام بود که پژواک آن در درازنای تاریخ تا به ابد باقی می ماند و الهام بخش نسلها برای زندگی مستقل و عزتمندانه و با شرافت خواهد بود.
خداوند خرمشهر را آزاد کرد و همان خداوند صدام آن دشمن غدار را سرنگون ساخت. خداوند با دست فرزندان اسلام طومار عمر داعش را درهم پیچید و همین خداوند امریکا و استکبار را هم در هم می کوبد و زوال رژیم صهیونیستی را با آزادی قدس به دست نیروهای مقاومت اسلامی را امضا خواهد کرد، به شرط اینکه با ایمان به وعده ی الهی مقاوم بمانیم.
آن روز صدام مغرور و سرمست از شرارت خویش عربده می کشید و برای تصرف ام القرای اسلام جاده تهران را سراغ می گرفت. پشتیبانان استکباری دولت متجاوز از شرق و غرب گرفته تا قارون های مرتجع نفتی منطقه همراه با نظام صهیونیستی همه در انتظار افتادن پرچم عزت این مردم و انقلاب بودند. اما اراده ی الهی بر این بود که ایمان و صلابت انقلابی مردم ایران با نفَس گرم روح اللهی بر توپ و تانک و میراژ و آواکس و حتی سلاحهای نامتعارف جنگی و بمباران های شیمیایی و توطئه ها و مداخلات ناجوانمردانه ی امریکایی از حمله به سکوهای نفتی تا هدف گرفتن هواپیمای مسافربری، چیره گردد و بر جهانیان معلوم گردد که " کلمةالله هی العلیا"
برای مردم ما معلوم است که عربده کشی های امریکایی چه از حلقوم ریگان و بوش باشد و چه ترامپ، جز به دست آموزان آنها چون دولت های مرتجع عربی و رژیم صهیونیستی معنا ندارد و کسی از تکان خوردن ببر های کاغذی نمی هراسد.
مردم ما بارها ثابت کرده اند که در میدان عمل پاسخ یاوه گویی ها را می دهند نه تنها از تهدید و تحریم نمی هراسند بلکه آنها را به فرصت پیشرفت و ترقی و ابتکار تبدیل می کنند.
امروز باشهیدان سرافراز آزادی خرمشهر پیمان می بندیم تا زمانی که پرچم استقلال ایران اسلامی بر قله های بلند جهان به اهتزاز در نیاید مبارزه هست و تا مبارزه است ما هستیم.

نظرات

همانطور که خرمشهر به اذن خدا آزاد شد قدس نیز آزاد خواهد شد و بدانید که به اذن خداوند متعال صبح پیروزی نزدیک است!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
12 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.