رژیم جعلی صهیونیستی یک صدمین سال تأسیس خود را نخواهد دید

بسم الله الرحمن الرحیم
نظام صهیونیستی برای حفظ رژیم جعلی خود به هر ترفند و فریب و انواع وحشیگری و جنایت دست می زند. سرکوب حرکت آرام و مدنی مردم فلسطین به سمت مرزهای سرزمین های اشغالی و تحصن در کنار مرزها به مناسبت "روز زمین" که منجر به شهادت حداقل ٦ نفر از فلسطینی ها و زخمی و آسیب دیدگی دهها تن دیگر شده است حاکی از قساوت نظام صهیونیستی و عدم پایبندی آن به حقوق بشر و در عین حال نشانگر غیر عادی بودن وضعیت منطقه دارد.
حرکت فلسطینی ها که از روز جمعه ٣٠ مارس با نام "راهپیمایی بزرگ" آغاز شده و قرار است تا ١٥ ماه مه (٢٥اردیبهشت) ادامه داشته باشد. این راهپیمایی برای بزرگداشت چهل و دومین سالگرد روز زمین که تأکید بر حق بازگشت مردم فلسطین به سرزمین مادری خود دارد، انجام می شود. بسیاری از رسانه ها از گستردگی این حرکت جدید خبر می دهند و مسیرهای تظاهرات "روز زمین" را از ورودی های جنوبی شهر "اریحا" و شهرک"قصره" در نابلس تا تظاهرات مشابهی در "باب الزاویه" در الخلیل و "المزرعةالغربیة" در رام الله گزارش می کنند. اما نظامیان صهیونیستی در اطراف شهرهای کرانه ی باختری با حرکت اعتراضی فلسطینی ها مقابله خشن می کنند.
این راهبرد جدید فلسطینی ها که با پشت انه ی تاریخی و تجارب پیشین با رویکرد عمومی سازی مقابله و گسترش و انتقال أن به داخل سرزمین های اشغالی با هدف بازگشت به سرزمین مادری و وطن اصلی شکل کرفته امتداد تظاهرات ٣٠ مارس ١٩٧٦ است که در جریان تعدادی از فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی در پی حرکت اعتراض آمیز علیه مصادره ی اراضی در شمال فلسطین به دست نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند. تظاهراتی که ٤٢ سال قبل اتفاق افتاد امروز شهروندان خارج از نوار غزه و کرانه ی باختری را با عرب های ساکن داخل اراضی اشغالی به هم گره زده تا "روز زمین" با نام "روز تظاهرات بزرگ" بازگشت شکل بگیرد.
مردم فلسطین با قطع امید از دولتهای عربی که امروز در صف دشمن ایستاده اند و با رژیم صهیونیستی نرد عشق می بازند، راهبرد جدیدی را برای خود برگزیده اند.آنان با تظاهرات بازگشت به سرزمین اصلی، رژیم اشغالگر صهیونیستی را به چالش می کشند و با زبان تحصن و تظاهرات اعلام می کنند ما به سرزمین خود که مجبور به کوچ از آن شده ایم، باز خواهیم گشت.
حرکت مردم فلسطین به سوی خط حایل میان نوار غزه و اراضی اشغالی نشان می دهد که مردم فلسطین گزینه ی برتربرای تغییر معادلات را شناخته اند.
روزگاری امام خمینی رضوان الله تعالی علیه از این حرکت جدید، با زبانی ساده و روان تعبیر به "هر مسلمان یک سطل آب" کردند و فرمودند؛ هر مسلمانی اگر یک سطل آب بریزد، اسرائیل را سیل می برد.
امروز تظاهرات مردم فلسطین نشان می دهد که اعتراضات آنان اقدامی مسالمت آمیز و قانونی است و در مقابل رژیم صهیونیستی، دولتی کودک کش ،قانون گریز،ضد بشر و تروریست انجام می گیرد. تحولات در فلسطین پس از اعلام نظر دونالد ترامپبرای تغییر سفارت امریکا از تل آویو به شهر بیت المقدس شتاب گرفته است و مردم فلسطین به این قطعی رسیده اند که باید امید خود به دولتهای عربی قطع کنند و به قطعنامه ها و بیانیه های سازمان های بین المللی اعتماد نکنند. البته کسانی که نسبت به وضعیت منطقه آگاهی اجمالی داشتند و دارند، حتی کشورهای اروپایی و متحدان غربی امریکا با تصمیم ترامپ مخالفت و از آن انتقاد کردند و آنچنانکه پیشتر پیش بینی شده بود این تصمیم کاتالیزوری برای اتخاذ تصمیم های شجاعانه و بی سابقه مردمی خواهد شد.
معتقدیم اصول اولیه ی اعتراضات مردم فلسطین امروز، برحق عادلانه ی بازگشت فلسطین ها به سرزمین مادری استناد می کند و این امر مورد تأیید قوانین و معاهدات بین المللی است.
با گسترش این نوع اعتراض ها رژیم جعلی صهیونیستی یکصدمین سالل تأسیس خود را نخواهد دید و در بیست سال آینده منقرض خواهد شد و جهان دوره ی جدیدی را "بدون شرارت اسرائیلی" آغاز خواهد کرد و این مشروط به کاربست رویکرد انسانی و اسلامی با راهبرد "راهپیمایی از روز قدس تا سرزمین قدس" خواهد بود.
ما در این ماه نزول رحمت و لطف الهی ماه رجب ضمن محکوم کردن جنایات ضد بشری دولت صهیونیستی، صبر و استقامت مردم نستوه فلسطین و پیروزی آنان را از درگاه خداوندی مسألت می نماییم.١٣ رجب المرجب ١٤٣٩
محی الدین بهرام محمدیان

نظرات

هر جند حضور مردمی می تواند موجب فشار افکار عمومی بر روی نظام اسراییل باشد ولی نباید از مقابله نظامی با رژیم صهیونیستی غفلت کرد. اسرائیل زبان زور را بیشتر می فهمد و باید با مسلسلهای متکی بر ایمان با صهیونیستها مقابله کرد.

ننگ بر رژیم های ستم پیشه غربی عربی که چشمانشان را بر جنایتهای بیشمار اسرائیل بسته اند و آدم کشان بین المللی را با سکوتشان به ادامه جنایت تشویق می کنند.
بیش از همه دولت سعودی باید شرمنده باشد و ننگ و رو سیاهی نصیب وهابیت خیانت پیشه و جنایت کار

مرگ بر اسرائیل جنایتکار
از این همه ظلم و جور طاقتم تمام شده چرا صبر خدا تمام نمیشه
کشته... مجروح... اسیر... فلسطین... یمن... سوریه........
خدایا به دل زینب کبری(س) ظهور امام(عج) را برسان و ظالمان را نابود بفرما.

رژیم صهیونیستی به لطف خدا از بین رفتنی است و زیاد طول نمی کشد که آه مظلومان کار خود را می کند .

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
9 + 9 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.