اقدام امریکا، گام اول برای نابودی رژیم صهیونیستی

بسم الله الرّحمن الرّحیم
"وٓ لٰاتهنوُا وٓ لٰاتٓحزٓنوُا وَ انتُمُ الْاعلٓوْنٓ اِنْ کُنـتُم مُؤمِنینٓ"
انتقال سفارت امریکا از تل آویو به بیت المقدس زورآزمایی نظام استکباری امریکا و دولت صهیونیستی با مسلمانان و جبهه ی مقاومت و پایداری است و در عین حال محکی برای سنجیدن دلبستگی و حساسیت مسلمانان و دولت های اسلامی نسبت به قدس شریف و مسأله ی فلسطین است.
هرچند این اقدام شرورانه چالش جدیدی برای مسلمانان و دولتهای اسلامی محسوب می شود و دولت ترامپ و رژیم صهیونیستی با اختلافهای پدید آمده بین دولتهای اسلامی و عربی و جنگهای نیابتی در یمن و سوریه و بحران روابط بین قطر و سایر دولتهای عضو شورای خلیج فارس و دخالت عربستان در امور داخلی کشورهایی چون لبنان و بحرین و حتی مصر و سودان، فرصت را مناسب برای باج گیری مجدد و سرپوش گذاشتن به شکست مفتضحانه خود در حمایت از تکفیری ها و داعش و شکست خود در طراحی نقشه ی خاورمیانه ی جدید با اعلام پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی می داند ولی یقیناً این اقدام امریکا جز به شتاب انداختن سقوط دولت صهیونیستی و چالش کشاندن نظام های وابسته ی امریکایی درمنطق نخواهد انجامید.
امروز این اقدام دولت امریکا بقدری زشت ، خشن و غیرقانونی و مغایر با قطعنامه های سازمان ملل است که حتی متحدان اروپایی و حامیان نظام صهیونیستی همانند انگلیس و فرانسه نیز آن را محکوم می کنند و نسبت به آینده و شعله ور شدن آتش انتفاضه ی جدید و موج مخالفت مسلمانان در کشورهای دیگر جهان هشدار می دهند.
محکومیت این اقدام شرارت آمیز از چین و روسیه تا به اردن و ترکیه نیز گسترده شده است و در برخی از کشورهای اروپایی و مسلمان منطقه تظاهرات خودجوش مردمی شکل گرفته و حتی واتیکان و پاپ نیزاز این اقدام امریکا و ترامپ انتقاد کرده اند.

***گام اول برای نابودی رژیم صهیونیستی!
به اعتقاد من ترامپ با فرمان انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و تعیین آن به عنوان پایتخت جدید رژیم صهیونیستی، عملاً گام اول برای نابودی این رژیم غاصب را برداشته است!
اگرچه به ظاهر این فرمان در جهت منافع و درخواست لابی صهیونیسم بوده و منافع این رژیم را در نظر دارد، ولی در عمل با هوشیاری ملت های منطقه می تواند پس از سال ها در حاشیه قرار گرفتن آرمان قدس، دوباره آن را به مسأله اول مسلمانان تبدیل کرده و مقدمات جهت دهی و همگرایی نیروهای مسلمان و حتی دولتهای اسلامی و نخبگان جهانی را به سمت آن فراهم نماید. در واقع ترامپ با این اقدام، حماقت آمیزترین رفتار سیاسی خود را انجام داده و رژیم صهیونیستی را به سمت پرتگاه پیش رانده است.
باید توجه داشت اکنون از یک طرف شکست جریانات تکفیری و سقوط دولت خود خوانده فرقه ی داعش توسط محور مقاومت، موجب ارتقاء قدرت و کسب جایگاه ویژه ی آنان و تغییر جغرافیای سیاسی منطقه به نفع این محور شده است و دولت صهیونیستی بیش از آنکه بتواند نقش تهاجمی داشته باشد، در آرایش دفاعی فرو رفته و در بحرانی ترین شرایط از زمان اشغال اراضی فلسطین و تأسیس دولت خود قرار گرفته است و از سوی دیگر نزدیکی دولتهای مرتجع عربی به رژیم صهیونیستی برای رهایی از فشار جریان مقاومت، امریکا را دچار اشتباه محاسباتی کرده است که دیگر هیچ دولت عربی معترض تغییر پایتخت و تصرف سیاسی بیت المقدس نخواهد بود. در حالی که آنان از پیامد این اقدام شرورانه غافلند که بایستی کشورهای مرتجع منطقه در یک جبهه بندی جدید باید موضع خود را شفاف و تعلق خود را به جبهه ی اسلام و یا صهیونیزم بین الملل به صراحت نشان دهند٠ در این بین سکوت تأییدآمیز و یا همراهی دول مرتجع منطقه، ماهیت آنان را کاملاً برملا کرده و آنان را دچار بحران مشروعیت بی سابقه ای خواهد نمود. به واقع می توان گفت که ترامپ با این فرمان،همزمان با باز کردن درهای جهنم به سوی رژیم صهیونیستی، فروپاشی دول ارتجاعی وابسته به خود را کلید زده و پایان رژیم های وابسته به خود را آغاز کرده آست.
با این شرایط پیش آمده باید امت اسلامی منتظر تحقق پیش بینی مقام معظم رهبری و وعده ی نابودی رژیم غاصب صهیونیستی باشند. البته این مهم نیازمند این است که در عرصه ی دیپلماتیک بتوانیم اعتراضهای جهانی علیه اقدام شناعت آمیز امریکا را، همسو کنیم و ملت ها و دولتهای مسلمان را نسبت به بازیابی قدرت و هویت خود در شرایط جدید تحریک و متحد نماییم.
وعده ی الهی در کریمه ی "و لاتهنوا و لاتحزنوا و انتم الاعلون ان کنتم مؤمنین" بشارت این معناست و دشمن خود کاری کرده است که مصداق "عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد" باشد.
نابودی اسرائیل بر مسلمانان بشارت باد. بعون الله و اذنه

نظرات

وقتی بخواهند ترکیب یا تجزیه مواد شیمیایی را سرعت ببخشند کاتالیزور یا عنصر شتاب دهنده به آن میافزایند! دخالت ترامپ و هم پیمانی رژیم های کود کش صهیونیستی و سعودی کاتالیزور نابودی اسرائیل و دولتهای مرتجع خواهد بود.ان شاء الله

انتقال سفارت امریکا از تل آویو به بیت المقدس و اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم صهیونیستی اقدام جنایتکارانه در حق تمام ادیان اسمانی و مردم مظلوم فلسطین است. ما این اقدام شرورانه را محکوم می کنیم.

با سلام و تشکر لطفا این یادداشت را به عربی ترجمه کنید.

ای قدس عزیز
ای پاره ی تن اسلام
ای قلب تپنده ی آرمان فلسطین
ای قدس مطمئن باش ما بر می گردیم!

اگر دولتهای اسلامی متحد شوند و دشمن واقعی خود را بشناسند بازگشت به قدس نزدیکتر خواهد شد

می جنگیم ، می میریم ، سازش نمی پذیریم!
محورمقاومت و نیروهای مقاومت قدس را آزاد می کنند
باور کنید که این آرزو طولانی نخواهد شد!

القدس لنا،
دولت کودک کش و جنایتکار صهیونیستی در سراشیبی سقوط

السلام علیکم و علی جمیع المسلمین فی انحاء العالم
نحن ندین مؤامرة الامریکی فی النطقة الاسلامیة و نعتقد أن نقل عاصمة الکیان الصهیونی الى القدس یمثل إساءة للمقدسات الإسلامیة، و نؤکّد أن المقاومة هی السبیل الوحید لخلاص الأمة الإسلامیة.
یا ایها المسلمون اتحدوا و انهضوا
یا قدس ، نعود الیک و نصلی فی المسجد الاقصی الذی بارک الله حوله

منفورترین رژیم روی زمین اسرائیل کودک کش

اقدام ترامپ روز خشم مسلمانان از امریکا و اسرائیل را افزون کرد و آنها را در آتش خود خواهد سوزاند

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
2 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.