تسلیت به مناسبت حادثه دردناک زلزله غرب کشور

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع زلزله در بخشهایی از استانهای کشورمان، ایران عزیز و کشور برادر و همسایه عراق که موجب بروز خسارات جانی و مالی گردید، موجب تاسف و تاثر شد. به ویژه در استان کرمانشاه و شهرستانهای سر پل ذهاب و ثلاث باباجانی آمار بالای مجروحان و جان باختگان اندوه ملت ایران را دوصد چندان می کند.

از درگاه خداوند متعال، برای آسیب دیدگان و مجروحان حادثه، شفاء و بهبودی و برای جانباختگان، پاداش و رحمت الهی و برای بازماندگان محترم، صبر و اجر مسالت داریم.

یقینا صبوری و پایداری، همیاری و همدردی آحاد ملت ایران در این نوع حوادث و ابتلائات موجب کاهش آلام و دردها خواهد شد و اهتمام جدی مسئولان امر به رفع مشکلات و تامین امکانات اولیه و تدبیر و مدیریت بحران ، جریان عادی زندگی را تسریع خواهد بخشید.

اینجانب به نوبه خود، این ضایعه دردناک را به مردم شریف ایران و برادران عراقی به ویژه هموطنان استان کرمانشاه و فرهنگیان عزیزی که دچار مصیبت شده اند، تسلیت و تعزیت عرض نموده و پاداش شکیبایان در مصائب را برای آنان در خواست می نمایم .

محی الدین محمدیان

22 آبان ماه 1396

نظرات

ایران یکپارچه در غم شما می سوزد!به شما مردم دلاور کرمانشاه و سرپل و ،،،کل منطقه غرب کشور تسلیت می گویم و برای مجروحان شفا و برای بازماندگان صبر درخواست می کنم، خداوند جزای خیر عنایت کند.
ما همه در غم شما شریکیم ،محمدعلی ابراهیمی از تبریز

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
5 + 1 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.