تسلیت به مناسبت شهادت سنگربانان عزت و شرف ایران اسلامی

بسم‌اللّه الرحمن الرحیم
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل اللّه امواتّا بل احیاءٌ عند ربّهم یرزقون

شهادت مرزبانان جان بر کف و همیشه در سنگر نیروی انتظامی، حکایت از آن دارد که دشمنان انقلاب اسلامی حقد و کینه و رذالت و پَستی خود را به هر صورت ممکن، آماده‌اند در هر فرصتی نشان دهند. برای آنان فرق نمی‌کند از مرزهای شرقی کشور با وارد کردن محموله‌های مواد مخدر جوانان و نوجوانان را به خاک سیاه بنشانند و خانواده‌ها را از هم بپاشند و یا اینکه با ترور چهره‌های موجّه شیعی و سنی بخواهند بذر نفاق و تفرقه بکارند و یا با به شهادت رساندن معلمان بومی و مُهاجر در صدد ممانعت از توسعه انسانی و آگاه‌سازی عمومی برآیند. آنها تک تک ملّت ایران را دشمن خود می‌شمارند و برایشان سرباز و پاسدار و مرزبان و شهروند عادی، روحانی شیعی و مولوی سنّی فرقی نمی‌کند.
ضمن اینکه ما به داشتن فرزندانی نستوه و مردمی پایدار و آماده ی جانفشانی و شهادت افتخار می‌کنیم و شهادت شهیدانمان را گرامی می‌داریم ولی در سوگ از دست دادن این جوانان همراه با اشک و اندوه به محضر خانواده‌های آنان و ملّت شریف ایران تسلیت می‌گوئیم.
یقیناً جریان ضد انقلاب اسلامی نمی‌تواند با بزک کردن صورت خود با عناوین دینی و قومی چهره ی شوم خود را بپوشاند. مردم مرزهای شرقی کشور از خراسان و سیستان تا کرمان اعم از شیعه و سنّی نفرت خود را از جریان‌های وابسته به تکفیری‌ها و وهابی‌ها نشان داده‌اند و آنان را در زمره ی سپاهیان شیطان بزرگ می‌شمارند. مشعل وحدت ملت مسلمان ایران با این بادها خاموش نمی‌گردد.
البته لازم است دولت پاکستان به سرعت و صراحت موضع خود را در قبال این عناصر خود فروخته که در قلمرو حکومتی آنان لانه و آشیانه گرفته‌اند، روشن کند و به مسئولیت خود در تأمین امنیت مرزها و آمد و شد این جرثومه‌‌های فساد که امنیت آنان را نیز به خطر خواهد انداخت، قیام کند. بدیهی است هر نوع اهمال کاری و یا خدای نکرده همسویی عوامل حکومتی دولت همسایه، خشم و نفرت عمومی ملّت ایران را از دولت فعلی پاکستان به دنبال خواهد داشت.
مجددّا شهادت این فرزندان غیور و مرزبانان بیدار چشم و نستوه را به عموم ملّت ایران به ویژه مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا و خانواده‌های داغدارشان تسلیت گفته و همراه با آرزوی علّو درجه و رفعت مقام در نزد خداوند متعال برای شهیدان ،صبر و اجر برای بازماندگان مسألت می‌نمایم. انّه خیر مسئولٍ و مجیب.

محی‌الدین بهرام محمدیان
هشتم اردیبشهت 1396
اول شعبان‌المعظم 1438

نظرات

شهیدان زنده اند الله اکبر
بخون غلطیده اند الله اکبر
امریکا و اذناب پلیدش با این تحرکهای مذبوحانه به جایی نخواهند رسید. شیعه و سنی برادرند و در انتخابات ریاست جمهوری ملت ایران پاسخ این شرارتها را خواهد داد. ان شاءالله

دولت پاکستان باید به تعهدات بین المللی و توافقات مرزی پایبند باشد و رفت و آمد تروریستها و اشرار را از مرزهای خود کنترل کند.

با سلام
حاج آقا شما از امنیت معلمان حمایت کنید ما هم با تهدید مواجه هستیم دولت باید بیشتر به فکر امنیت مرزها باشد
اگر همکاری و حمایت بزرگان طوایف نباشد اشرار به هیچکس رحم نمی کنند.

همه ی توطئه های دشمن برای این است که ملت ایران را زمین گیر کند ولی به خواست خداوند متعال بر تمام توطئه ها پیروز خواهیم شد و دشمن گمان نکند ما از مرگ و شهادت می ترسیم شهادت موجب کرامت ماست و شیعه با شهادت زیسته و زندگی می کند. " السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح الّتی حلّت بفِنائک "

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
15 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.