بسیج ، شجره ی طیبه

بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج یک واژه در میان واژگان نیست بلکه کلمه‌ی طیبه‌ای است که در آن روح خدایی دمیده شده است و به وسعت تاریخ و جغرافیای زیست انسانی متروح و معنا یافته است.
امروز بسیج تنها نام یک تشکل شبه نظامی مردمی در پهنه‌ی جمهوری اسلامی نیست، بلکه اندیشه‌ای بالنده، ایمانی شکوهمند و عملی شایسته و گسترده در جغرافیای انقلاب اسلامی است.
بسیج تنها جمع گاه جوان و پیر و زن و مرد پرشور و اشتیاق ایرانی نیست که از سرزمین و حکومت خود دفاع می کند، بلکه میقات همه ی پا برهنگان تاریخ است که بر دوش خود زخم تازیانه های استکبار را تجربه کرده اند و امروز با فرهنگ إیثار و مقاومت و جهاد و شهادت به پا خاسته اند تا حق تاریخی خود را از غاصبان و ستمگران بازستانند و فردا را برای دولت ظهور، که صلح و عدالت و سعادت را برای بشریت تحت ستم استکبار به ارمغان خواهد آورد، فراهم و آماده سازند.
پنجم آذر ماه، یادآور فراخوان تاریخی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه از همه ی جوانان پاکباز است که برای حراست و صیانت از ایمان و اعتقاد خویش با یکدست سلاح و با دست دیگر قران بگیرند و از حیثیت و شرافت خود دفاع کنند وبه جهانیان این نوید را بدهند که اگر مؤمن و پایدار باشند ،استکبار هیچ غلطی نمی تواند بکند و کاخ های شیشه ای آنان با سنگ های انقلاب و انتفاضه تَرَک خواهد برداشت و هرگز تارهای تنیده شده بر اطراف این جامِ شیشه ای عمرشان در برابر فرود آمدن سجیل أبابیل، آن را از خرد شدن و از هم پاشیدن نجات نخواهد داد چرا که " إنّ اوهن البیوت لبیت العنکبوت ".
امروز دشمن با راه انداختن جنگهای نیابتی توسط حاکمان وابسته و حکومتهای بی ریشه که از اسلام جز نام و نان بهره ی دیگری ندارند، درصد انحراف و تحریف ظرفیت رها شده ی مستضعفان بویژه جهان اسلام است، این هم پیمان ها یا منافقان و ستون پنجم دشمن در میان امت اسلامی هستند و یا فریب خوردگان بی بصیرت که با نام مقدس جهاد با دمیده شدن بر احساس و عواطف کور آنان ،مقصود استکبار جهانی را تأمین می کنند.
امروز بسیج آن شجره‌ی طیبه است که شاخ و برگ آن به اطراف و اکناف جهان اسلام از ایران و لبنان و عراق و سوریه گرفته تا افغان و حجاز و ... گسترده شده است و صد البته لازم است با مراقبت و مواظبت از آفت زدگی ی میوه های شیرین آن جلوگیری کرد و این مهم جز به مشی در مسیر ولایت و نهراسیدن از هیمنه‌ی دشمن و گرفتار نیامدن در دام فضاسازی مجعول برای ایجاد اختلال در دستگاه محاسباتی خود میسور نیست. "الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا"

کلیدواژه:

نظرات

چه متن زیبایی! بسیار عالی! درود بر شما استاد فرهیخته

جسارتا
متروح: مطروح؟؟

کسترده شده همانند روح ، از حالت جسم و جسد بیرون آمدن

بسیج عشق نامتناهی به خدا و خلق خداست و بسیجیان مرد میدان عشق ورزی ، و در این راه به امام حسین علیه السلام اقتدا کرده اند و خمینی بزرگ بسیجی روزگار ماست.

قدر بسیج و بسیجی را کسانی می شناسند که نفحه ای از کُوی بسیج به مشام آنها رسیده باشد و یا ساعتی را در روزگار نبرد در میان آنان بسر برده باشد، قدرشناس بسیجیان امام بزرگوار رحمةالله علیه بود که بر بازوی آنان بوسه زد و بر آن افتخار کرد. بسیجی فرماندهش امام خامنه ای است.

اطاعت از ولایت و برائت از دشمنان دو عنصر اصلی معجزه آفرین بسیج می باشند.

بسیج دیده ی بیدار انقلاب اسلامی و خار چشم امریکا ست و هر کجا مبارزه با امریکا باشد بسیجیان جهان اسلام در صف مقدم مبارزه هستند ،بسیج تابع ملیت و جغرافیای سیاسی نیست . نشان بسیج تعلق خاطر او به اسلام و قران و حق است ،خصلت بسیج حمایت از مظلوم و مستضعفان عالم است و شعار آن ذلت ناپذیری . هیهات مِنَّا الذِّلَّة

بسیج لشکر خداست و در میدان دفاع از دین و ناموس و کشور از هیچ کس بجز رهبری فرمان نمی برد .

رمز موفقیت بسیج اخلاص و فرمانبری از ولایت است ،باید این خصیصه در بسیج روز به روز افزونتر شود و از جناحی ،سیاسی و حزبی و دولتی کردن بسیج به شدت مراقبت نمود. الله اکبر ، خامنه ای رهبر

با سلام لطفا به منظورپرورش تفکر اسلامی واندیشمندان اسلامی درس تفکر وسبک زندگی را در تمامی پایه های متوسطه دوم را ارائه دهید وخصوصا در تدریس ان از دبیران دینی وقران کمک بگیرید.با تشکر.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
14 + 4 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.