اسلام دین رأفت، رحمت، صلح و دوستی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی دکتر محمدیان اظهار داشت : معارف اسلامی بحمدالله از چنان غنایی برخوردار است که به خوبی از عهده مدیریت جهانی در سایه مهربانی، عطوفت، صلح و عدالت برمی‌آید و آن چه از نزاع و درگیری مشاهده می‌شود، بخشی از پروژه شکست خورده "اسلام هراسی" است که دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی به راه انداخته‌اند تا گرایشات مردم سرخورده از لیبرالیسم غربی را کنترل نماید.

وی در ادامه تصریح کرد: القاعده و اخیراً داعش که به نام اسلام پا به عرصه وجود گذاشته و با وحشیگری هرچه تمام‌تر اقدام به قتل انسان‌های بی‌گناه می‌کنند، در واقع مولود نامشروع استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا هستند که سعی دارند از اسلام چهره‌ای خشن به جهانیان معرفی نمایند و شیفتگان تفکر اسلامی را که به شدت در غرب رو به افزایش هستند، منصرف و نا امید سازند.

دکتر محمدیان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند" باید ریشه‌ها را شناسایی کرد، داعش ابزار است" اضافه نمود: تلاش می‌کنیم با اجرای سند تحول که برگرفته از قرآن کریم، احادیث و روایات اهل بیت علیهم السلام است، یک مسلمان خوب تربیت کنیم تا در دنیای امروز حرف برای گفتن داشته باشد.

وی هدف گذاری، تدوین نقشه راه، محتوای آموزشی و تربیتی متناسب با مخاطب، ارزیابی نیازها، تربیت معلم شایسته، ایجاد اشتیاق در مخاطبان و به نمایش گذاشتن اقدامات را از جمله راه‌کارهای مناسب برشمرد و افزود که با برنامه مناسب و عزمی جدی کو‌ه‌ها را می‌توان جابجا کرد.

نظرات

اگر اسلام دین صلح و سلام و رأفت و مهربانى است پس ادعای داعش مبنی بر ایجاد خلافت اسلامی از کجا نشأت گرفته است؟

آقا میلاد ! داعش گروه اسلامی نیست بلکه عروسکهای خیمه شب بازی امریکا و إسرائیل است که با دلارهای نفتی سعودی ها کوک می شوند. امریکا خواسته اش این است که أعمال ننگین داعش و سلفی ها را به دامن اسلام بچسباند . ما به عنوان مسلمان از سلفی ها و تکفیری ها و شاخه ی نظامی و تروریستی آنها یعنی داعش و القاعده اظهار نفرت کرده و برائت می جوییم.

نظر دهید

4 + 4 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.