دهۀ پنجم انقلاب، دهۀ تثبیت پیروزی و ماندگاری انقلاب و آغاز فروپاشی دومینوی قدرت امریکا در فرا منطقه اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
چهل سال از پیروزی انقلابی بزرگ و مبتنی بر دین در تاریخ معاصر بشر گذشت، روزگاری که در آن ایمان به خداوند متعال و پایبندی به ادیان آسمانی افیون جامعه ی بشری از سوی معتقدان فلسفه ی مادی گرای مارکسیسم، لنینیسم و خرافه و جهل از طرف سکولارهای لیبرال معرفی می شد.

چهل سال از پیروزی و پایداری انقلابی گذشت که بر اساس مردم سالاری دینی طرحی نو در اندیشه ی سیاسی و عمل اجتماعی در جهان معاصر انداخت.
چهل سال از پیروزی انقلابی گذشت که خودباوری جوانان و مردم معتقد به آن، الگویی تازه و بدیع از زندگی مستقل و بدون اتکا به غرب و شرق را در فرا روی مردم جهان قرار داد.
آری چهل سال از پیروزی انقلابی گذشت که نه هر دهه و نه هر سال بلکه هر روز آن مواجه با توطئه و نقشه و دام و دانه ای از سوی دشمنان بی مروّت و ناجوانمرد خود بود! دشمنی که از هر آنچه از توطئه و نقشه و کید و مکر در چنته ی خود داشت، فروگذار نکرد و از تهمت و توهین و دروغ گرفته تا تحریم و توطئه و تحمیل جنگ همه را بر علیه این انقلاب بکار بست.
آری یک طرف چهل سال شیطنت و شرارت و بیشرمی و یک طرف دیگر مقاومت و ایثار و فداکاری.
باید بر این انقلاب بالید و بر مردمان آن، اعم از آنان که انقلاب را خلق کردند و یا آن را صیانت کردند و یا آن را تداوم می بخشند، افتخار نمود.
انقلابی که فراتر از محاسبات عادی و مادی تحلیل گران اردوگاه غربی و شرقی بود و هست.
انقلابی به تمام معنا الهی و مردمی، انقلابی که مردمان آن با اتکاء به وعده ی آسمانی و خداوندی، قدرت دشمن را هیچ انگاشتند و پیروزی خود را نزدیک دیدند و یقین پیدا کردند که صبح پیروزی نزدیک است و اگر به یاری دین خدا برخیزند، خداوند آنان را یاری خواهد کرد و پیروزی جز از جانب خداوند عزیز و حکیم نیست.
آری امروز ما در آستانه ی دهه ی پنجم پیروزی انقلاب اسلامی ایستاده ایم و به روشنی می بینیم که دهه ی پنجم پیروزی انقلاب اسلامی، دهه ی تثبت ماندگاری و پایداری و به ثمر رسیدن اهداف بزرگ این انقلاب الهی خواهد بود و از سوی دیگر دهه ی پنجم آغاز به صدا در آمدن کوس رسوایی استکبار جهانی و آغاز فروپاشی دومینوی قدرت نه تنها در غرب آسیا بلکه در امریکای لاتین و حتی در درون قدرت استکبار جهانی و ریزش دیوارهای امنیت اروپا در ساختار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آن است.
به اعتقاد ما الگوی انقلاب اسلامی، خود را بر حافظه و ذهنیت عدالت خواهان و مخالفان سلطه ی استکباری باورانده است. جامعه ی بشری در ضمیر ناخودآگاه خویش ،شکست ناپذیری و پایداری مقاومت اسلامی در منطقه ی غرب آسیا و هضم نشدن فرهنگ مسلمانی در برابر تهاجم فرهنگی غرب را در جای جای دنیا از آسیا گرفته تا افریقا و امریکا را از بازگشت به ارزشهای الهی در انقلاب اسلامی می یابند که نمونه ی بارز و سرافراز آن جمهوری اسلامی است.

دشمن استکباری، امروز در تحلیل های خود، راهبرد نفوذ انقلاب اسلامی که همان قدرت نرم او در جذب جان ها و اندیشه و عواطف انسانی است، شناخته است و بدان اقرار می کند. آنها می دانند که اگر در برابر پیام انقلاب اسلامی که فطرت انسان ها را مخاطب خود ساخته است، ایجاد ممانعت و مزاحمت نکنند سنگرهای کلیدی جهان نه به دست نیروی انسانی و هواداران مقتدر جمهوری اسلامی بلکه به واسطه ی دلدادگی شخصیت های آزاده و جوانان روشنفکر و انسان های زخم خورده از تازیانه های ظلم و ستم غربی و سرمایه داری خشن و غارتگران اقتصادی فتح خواهد شد. این فتح و پیروزی، غلبه ی کلمه بر سلطه ی ثروت و قدرت و خشونت و شهوت خواهد بود.
در آئینه ی آیات الهی پیروزی و غلبه ی انقلاب اسلامی بر استکبار جهانی در دهه ی پنجم به وضوح دیده می شود و آن نوید الهی بر ملتهای مظلوم و امت اسلامی است.
البته لازمه ی هر نعمت الهی، شکر نعمت و پاسخ مناسب به آن نعمت است. پاسخ نعمت انقلاب اسلامی، ایمان به خداوند متعال و وعده های الهی، وحدت و یکپارچگی و انسجام ملی و پایداری ملت های مظلوم در برابر نظام سلطه است. چیزی که امروز در جهان اسلام از فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، یمن، بحرین و افغانستان گرفته تا مسلمانان روهینگیا در برمه و میانمار گسترش یافته است و در فراتر از مرزهای منطقه ی اسلامی، شعله های مقاومت در امریکای لاتین و حتی خود ایالات متحده مشاهده می شود.
این همان وعده ی الهی است که سپیده ی آن از میان ظلمات حاکمیت استکبار قابل رؤیت است.” ا لیس الصُّبح بقریب”
انقلاب اسلامی در بیست و دوم بهمن ۹۷ علیرغم میل و اراده ی دشمن با حضور میلیونها نفر از مردم بزرگ‌ایران و دوستداران آن، نه تنها تولد خود بلکه بلوغ و کمال و استمرار خود را جشن خواهد گرفت و پیام مقاومت و پیروزی را از سنگر فتح ناشدنی ایران اسلامی به عالم مخابره خواهد کرد.
یاد و نام شهیدان انقلاب اسلامی و نام پر افتخار امام راحل، خمینی کبیر را گرامی می داریم و در فجر فاطمی با الهام از سیره ی مقدس حضرت صدیقه ی کبری، فاطمه ی زهرا سلام الله علیها پیمان وفاداری با مقام ولایت را تجدید می کنیم و اعلام می داریم که سختی های اقتصادی، مدیریتی و تحریم و ارعاب ، ملت ایران را از تداوم راه خویش ناامید نخواهد ساخت، بلکه شتاب و تلاش این ملت را برای فتح سنگرهای دشمن بیشتر خواهد کرد. البته لازمه ی این تلاش و شتاب توجه و اهتمام جدی مسؤولان و دولتمردان به حل مشکلات مردمی و قطع امید از بیگانه و تکیه بر قدرت لایزال الهی و منبع جوشان اراده ی ملی است. باید تأکید شود که تجلی این معنا در گرو فرمانبری از سیاست های کلان نظام و رهبری است.
واعتصموا بالله هو مولیکم
نوزدهم بهمن ۱۳۹۷
محی الدین محمدیان

نظرات

تفکر امریکایی در بن بست، قدرت امریکایی در سراشیب سقوط
مطلبی که از یادداشت شما فهمیدم!

ما می آئیم، تا بر عهد و پیمان خود با شهدا و امام شهیدان استوار بمانیم.
ما می آئیم تا همگان بدانند ملت ایران زنده است!

ما به این وعده ی الهی امام خمینی عمیقا اعتقاد داریم که؛اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد

ترامپ چشم آبی ویرانگر که امریکا را به سراشیبی سقوط می برد

آفرین بر ملت ایران که با بصیرت کامل توطئه ی دشمنان را ناکام می گذارد و با پشتیبانی از رهبرش بر صلابت کشورش می افزاید.
آفرین بر ملت ایران
خداوند شما را پشتیبان و حامی باشد.

به کوری چشم ترامپ و بولتون فرزندان خمینی ،آحاد ملت ایران گل کاشتند.
الله اکبر خامنه ای رهبر

از سال 57 شرق و غرب مبهوت و حیران از انقلاب اسلامی ایران هستند، استرتژیستهای غربی و شرقی نیز از تحلیل آن عاجز و نا توانند چون از شناخت معجزه الهی ناتوانند. امروز تنها ترامپ و جان بولتون و پمپئو خوار و خفیف نشدند بلکه تمام آنهایی که چشم به وعده ی امریکا و اروپا دوخته اند شرمنده اند. باید قدرت ملت و انقلاب را متوجه شوند!

جشن پیروزی در دهه پنجم انشاالله در دولت امام مهدی (عج) با حضور همه ی جهانیان ) از مکه تا قدس
از قدس تا قلب اروپا و امریکا
همه به یک صدا ؛ لا اله الا الله ، محمد رسول الله ، علی ولی الله

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
2 + 1 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.