پیام حماسه ی نه دی: اتکا به خود ایمان به خدا

بسم الله الرحمن الرحیم
یادآوری حماسه ی نهم دی ماه صرفاً یادکرد یک روز از تقویم انقلاب اسلامی نیست بلکه یادآوری نشانه های حکمت و قدرت الهی در بصیرت و تدبیر یک امت است که با آفتاب نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ در میدان انقلاب ایران اسلامی طلوع کرد.

بعد از گذشت سالها باز هم معتقدم، رمز گشایی از فتنه ی ۸۸ نیازمند بصیرت و صبوری بیشتر است تا خروش رودخانه ی انقلاب، پسماندها و مردارها را بیرون ریزد و از نعش و لاشه ی آنها بتوان به بطن فتنه و متن انحراف دست یافت و آن را بازخوانی کرد.
ظاهر فتنه ی ۸۸ سبز رنگ ولی لایه های آن رنگارنگ بود، هنوز نتوانسته ایم جز پوسته ی ظاهری که آن هم بسیار ضخیم است لایه های دیگر را واکاوی دقیق کنیم. خداوند متعال به پاس صبر و بصیرت رهبری و مردم ایران و به حرمت شهیدان، خود به مرور پرده ها و نقاب ها را از چهره ها بر می اندازد و افراد و اشخاص سیرت و صورت خود را نشان می دهند و معلوم می شود که لطف الهی چه کمین ها و کینه ها را در این فتنه از ملک و ملت دفع کرده است و از مردمی که در مسیر نصرت دین حق بوده اند چه دستگیری هایی کرده است. " ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم"
امروز گرد و غبار فتنه فرو نشسته است و مردم انقلابی به اشارت و ارشاد رهبری صف های خود را جدا کرده اند و از میان مغلوبه ی فتنه و انحراف حقیقت انقلاب اسلامی و عیار خلوص آن معلوم شده است. شناسایی فتنه گر و منحرف آسان ولی نقشه ها و مکرهای سران و سلسله جنبانان پیچیده تر شده اند. فتنه گران ضد عدالت با خوارج مدعی عدالت در بازی در زمین دشمن رفیق و همبازی شده اند و برای زمین گیر ساختن نظام اسلامی از هم سبقت می جویند.
فشار اقتصادی، راه انداختن جنگ معیشتی، ناراضی سازی مردم، به سخره گرفتن باورها و آرمان ها و واژگونه سازی ارزش هابرای پیمان شکنان و پشیمانها از گذشته ی انقلابی و مغروران سیاست در همنوایی با دشمن بیرونی، آهنگ فتنه ی جدیدی را در سیاق جاز و گوشه ی حجاز به گوش می رساند.
باید هوشیار بود و چشم از رفتار و حرکت دشمن برنداشت تا همگان بدانند که مرتدان سیاسی انقلاب زمینه سازان و بازآفرینان رفتارهای ارتجاعی و امید آفرینان برای مرتجعان در بازگشت به صحنه ی سیاست ایران هستند. شعارهای شاهنشاهی، سرودهای میلیشیایی، رونق بازار منافق و سلطنت طلب در شووهای تلویزیونی و فضای مجازی و جنبیدن مارهای فسرده ی التقاط و ارتجاع نتیجه ی فتنه ی سبز و منحرفین اسلام ایرانی است.
امروز برخی چهره ها برای بازگرداندن اصحاب فتنه و انحراف می خواهند نقش محلل را بازی کنند هم متمتع از این شوند و هم بهره مند از آن. اما بدانند مدعیان بازگشت از فتنه و منکران انحراف از خط انقلاب باید در پیشگاه ملت و رهبری توبه نمایند و آنچه را که از اعتماد عمومی و منافع ملی تخریب کرده اند، بازسازی کنند و برای مردم نقشه های دشمن را که به آنها دل بسته بودند و در زمین آنها بازی کرده اند، توضیح و تبیین کنند که صدق آنها نسبت به ملت ایران آشکار شود.
مردم ایران کینه توز فرزندان خطاکار و ناسپاس خویش نیست اما فرزندی که در اردوی سپاه دشمن بیایستد، نمی بخشد و اگر به مصاف سرزمین پدری هجوم آورد چون رستم دشنه بر پهلوی فرزند می زند هرچند سهراب باشد.
نهیب رهبری انقلاب، باید مسؤولان را در شناسایی عقبه ی فتنه ی سال ۹۸ و زرد پوشان احتمالی از فرقه ی انحراف هشیار سازد و در خدمت به مردم و رفع مشکلات و تضییقات معیشت عمومی و پاسخگویی به مطالبه گری مردم از عدالت و پیشرفت و استقلال و عزت ملی به تلاش مجدانه وادار کند.
یقیناً هیچ دولت و ملتی پایدار نمی ماند مگر آنکه با اتکاء به خود و ایمان به خدا مسیر زندگی خود را تعیین نماید و این پیامِ حماسه ی نهم دی ماه است.
محی الدین محمدیان
چهارم دی ماه ۱۳۹۷

نظرات

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین و ولایت فقیه آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

امروز هم تجمع ملت ایران حماسی بود.دشمنان جمهوری اسلامی باید عبرت بگیرند. هنوز ایران بیشه شیران است.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
7 + 3 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.