محکومیت اقدام تروریستی در مراسم دفاع مقدس در اهواز

بسم الله الرحمن الرحیم
اقدام تروریستی مزدوران مثلث شوم عبری، عربی و امریکایی در آغازین روز هفته ی دفاع مقدس نشانگر عمق بغض و کینه ی التیام ناپذیر دشمنان ملت سرفراز ایران است. پیام این ددمنشی کور که منجر به شهادت و جراحت زنان، کودکان، شهروندان و جمعی از افراد نیروهای مسلح حاضر در میدان رژه شد، این است که دشمنی ها با انقلاب و مردم انقلابی ایران هنوز ادامه دارد و جنگ علیه جمهوری اسلامی تمام نشده است.
امروز ظهور شعور مردم ایران در شعارها، نویدها و امیدهای او و رویش های جوانان تازه نفس با هویت دینی و انقلابی است که دایره ی منافع ملی و حوزه ی اقتدار جمهوری اسلامی را فراتر از مرزهای جغرافیایی تعریف می کند.
پایبندی به آرمانها و جهان وطنی اسلامی و حمایت از مظلومان و مستضعفان همراه با پیشرفت ها و دستاوردهای علمی ضریب نفوذ انقلاب اسلامی را از غرب آسیا فراتر برده است و همین امر موجب شده است که استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل صدای فرو ریختن عمله ظلمه ی خود را پیش از خود آنان بشنوند و کانون این رویکرد نوین در سپهر سیاسی ملت های منطقه به ویژه جبهه ی مقاومت یعنی جمهوری اسلامی ایران تحت فشار مضاعف قرار دهند و جنگ چند جانبه به شکل نیابتی و با ائتلاف دولت های محور تجاوز و شرارت را به مردم منطقه از شمال افریقا تا غرب آسیا و نزدیکهای شبه قاره تحمیل نمایند. مردم ما فشارهای اقتصادی و هجمه و لجام گسیختگی فرهنگی در داخل را امتداد این تهاجم بیرونی می دانند و امروز حرکت تروریستی در اهواز، همبستگی ضد انقلاب و مزدور بیگانه ی داخلی را با دشمنان خارجی چون امریکا و عربستان و دولت غاصب فلسطین را به نمایش گذاشت به ویژه بیشرمی مشاور ولیعهد ابوظبی نشان می دهد که این حرکتهای کور آرزوی شیوخ مرتجع منطقه و مورد حمایت آنان است.
ضمن محکوم کردن این حرکت زشت تروریستی، شهادت جمعی از هموطنان اهوازی و نیروهای مسلح را تسلیت می گوید و برای مجروحان این حادثه آرزوی شفا و بهبود کامل و به بازماندگان صبر و اجر آرزو می کند.
امیدواریم دستگاه های مسؤول در شناسایی سر منشأ این حادثه ی جنایتکارانه تسریع و با تنبیه محکم پشتیبانان جریان ضد امنیت را ناکام بگذارند.
با آرزوی غفران و رحمت و علو درجات شهدای این حادثه، پایداری و استقامت ملی را در بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس در روزهای آینده شاهد خواهیم بود.
نکته ی دیگر اینکه ملت ایران این جرایم را در پرونده ی جنایت امریکا و مزدوران منطقه ای آنان همانند عربستان و امارات و بحرین خواهد نوشت و آنها را به چالش و محاکمه ی جهانی خواهد کشید.
الیس الصبح بقریب

نظرات

تروریسم محکوم است، باید حامیان تروریسم از امریکا تا سعودی و امارات و ترکیه و قطر محکوم شوند و فرصت بازی کردن با امنیت منطقه از دست آنها گرفته شود.

دوشمن نه فیکریده دی بیز ایران یولوندا جان نان گئچروخ
تاریخ بویی ایران یاشاسین

اسمع و افهم یاابن سلمان السعودی
انت لست بسلمان و لا ابن سلمان، بل انت نفس الشیطان
یاابن سلمان السعودی اسمع من ابن سلمان الفارسی نحن نحطم تیاجنکم و اریکتکم و سنصلیکم نار جهنم ذات لهب یا اخلاف ابی لهب

اسمع و افهم یاابن سلمان
الشیطان ربّک و ربّ آبائک و البیت الابیض قبلتک ورونالد ترامب نبیک و نتانیاهو امامک
اذا سُئلت ما فعلت ؟! قل : قتلت نفوس الزاکیه و خربت البلاد و هدمت الدیار و خضعت للطغاة و جعلت نفسی من عملة الجبت و الطاغوت و کنت من الضالین المضلین

برادر تلقین مرده می دهی ؟! اینا تو قعر جهنم اند ، بن سلمان خودش هیزم دوزخ است.
مرگ بر امریکا و اسرائیل و آل سعود و آل نهیان و آل خلیفه کلهم اجمعین

با اعتراف مشاور ولیعهد ابوظبی به دست داشتن در عملیات تروریستی اهواز و ابراز خوشحالی نسبت به آن باید شاخک این شیخک امراتی خرد شود تا بفهمد به داخل ایران کشیدن جنگ چه طعم و مزه ای دارد! بزودی می چشید مزه ی آنچه کاشتید!

حمله تروریستی اهواز رسوایی مدعیان حقوق بشرغربی ، عربی

«اگر از صدام بگذریم، اگر مسئله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت‌های امریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاءالله اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل‌سعود برطرف خواهیم کرد و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دل‌شان خواهیم گذاشت و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و آزادی کعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجدالحرام وارد خواهیم شد.»

اهواز نشان داد خط مقدم استقلال ایران است و مردم خوزستان امروز ثابت کردند تجزیه طلبی در این خطه بی معناست.

تروریسم منطق کور جمود اندیشان است که به جای اندیشیدن دندان هایشان را می فشارند و عربده می کشند درست مثل ترامپ

متهم نه مجرمان این فاجعه گاوهای شیرده و شاخداری هستند که فاقد عقل و درک هستند شیرشان را ترامپ می دوشد و شاخشان را تیز می کند ولی بی عقلها نمی دانند در سرزمین سلمان فارسی شاخ بن سلمان عبری عربی را می شکنند!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 12 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.